Аквадрук

Бажаєте зробити свій автомобіль оригінальним, стильним і завжди виділятися в дорожньому потоці серед інших машин?

Тоді Вам буде дуже цікаво, що таке технологія Аквапринт (Аквапечать), матеріали для якої ви можете замовити в нашому інтернет-магазині «Digital Designs».

Що таке Аквапечать?

Аквапринт (аквапечать, Aqua Print, 3D-декорування, Имерис) - це інноваційна технологія, що дозволяє декорувати поверхні будь-яких текстур і форм будь-якими зображеннями. Принт може наноситися на дерево, пластик, скло, метал, кераміку та багато інших поверхні.

Також технологію "Аквапечать" можна застосовувати при косметичному ремонті пошкоджених поверхонь (для відновлення битих, тріснутих і подряпаних поверхонь).

    

 

Аквапринт: область застосування

  • Створення унікального тюнінгу, інтер'єру і екстер'єру автомобіля, автобуса, мотоцикла, яхти, катери. Якщо ви фінансово не можете дозволити собі такий декор для машини, то можете спробувати щастя в нашій щомісячної АКЦІЇ та отримати Аквапечать в ПОДАРУНОК
  • Декорування корпусів ноутбуків, оргтехніки, мобільних телефонів, електропобутових приладів, відео - та аудіо апаратури, розеток і вимикачів.
  • У дизайні інтер'єрів приватних будинків, квартир і офісів. Меблеві фасади, скляні двері, кахельна плитка та інші елементи оздоблення приміщення, покриті спеціальною плівкою, виглядають не тільки оригінально, але і дуже дорого.

При замовленні послуги в нашому салоні ви отримаєте можливість зробити декорування свого мобільного телефону абсолютно безкоштовно. При цьому ви самі оберете колір і найбільш привабливу для себе плівку.

Також ви можете купити обладнання для аквапечати і відкрити свою тюнінг майстерню. Ми в свою чергу, допоможемо вам підібрати найбільш оптимальний за ціною вид обладнання, самі ходові плівки (у нас їх більше 1000 видів) і навчимо технології АКВАПРИНТ.

Аква Друк: технологія виготовлення

  1. Підготовка деталей. Незалежно від того, який виріб ви вирішили задекорувати, спочатку воно грунтується і покривається тоненьким шаром емалі певного кольору. Більш детально ми про це писали в рубриці Аквапечать своїми руками: підготовка поверхонь.
  2. Підготовка плівки. Обрана вами плівка, поміщається в воду певної температури і жорсткості.
  3. Активація. Після цього на декоративне покриття за допомогою фарбопульта наноситься спеціальний активатор, размягчающий плівку до рідкого стану. В результаті цього, на поверхні води на частки секунд з'являється "плаваючий" малюнок.
  4. Перенесення візерунка. Тепер настає найвідповідальніший момент - закріплене над ємністю виріб, потрібно занурити у воду під правильним кутом і з певною швидкістю. Це дозволить перенести зображення з води на поверхню деталі машини, на телефон і т. д.
  5. Промивка, сушка і закріплення. Все, після цього виріб потрібно ретельно промити, висушити і для додання їй міцності, довговічності і декоративних властивостей - покрити лаком, ще раз висушити в спеціальній камері і відполірувати.

Процес перенесення візерунка на виріб докладно описаний у розділі Плівка для аквапечати: переносимо на деталь. (дивись вгорі сторінки).

Переваги технології аквапринт

  • Довговічність.

Плівка для аквапечати, нанесена на елементи автомобіля, здатна протистояти будь-яким впливам ззовні. Вона не боїться підвищеної вологості та сухого повітря, їй не страшні ні низькі зимові (до -80°С), ні високі літні (+80°С) температури. Вона не вигорить на сонці, не потьмяніє при інтенсивній експлуатації деталі (наприклад, на кермі). Її можна мити агресивними лужними засобами, розчинниками та іншими хімічними препаратами.

  • Неймовірні можливості декорування.

Остаточний вигляд декорируемого виробу визначається підкладкою - шаром емалі, який наноситься під плівку для аквапечати. І, змінюючи базу, можна за допомогою одного виду покриття отримати більше 1000 різних варіацій декору. А якщо застосувати не стандартний глянцевий лак, а матове або тактильне захисне покриття, то можна отримати ще й різні фактури. Більш детально про те, як базова емаль може вплинути на підсумковий вигляд виробу, ви можете прочитати в рубриці Плівка для аквапечати: вчимося вибирати.

Переглянути повний асортимент плівок для аквапечати в наявності

Щоб замовити послугу Аквапринт (Аквапечать), Вам слід зняти необхідні деталі та відправити нам. Через 2-3 дні ми відправимо Вам назад вже готові вироби!

Для отримання більш докладної і точної інформації, а також для запису на надання послуги, зв'яжіться із співробітниками компанії за телефонами, вказаними в шапці сайту.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка