Про компанію Digital Designs і автомагазині аксесуарів ДДаудио

Компанія Digital Designs Ukraine була створена в 2004 році (до 2007 року, це був ПП - роздрібна торгівля в г. Чернівці). На початку основною спеціалізацією компанії була продаж автомобільних аксесуарів (косметика, автолампи та інше). У 2006 році вперше імпортували товари турецького виробника Carmos - вироби з нержавіючої сталі для автомобіля (накладки на ручки, дзеркала, решітки, пороги)

У 2007 році компанія отримала статус офіційного представника турецького виробника Carmos в Україні (Cagatayotomotiv). Завдяки затребуваності і якості товарів (нагадаємо, що на нашому ринку, дуже багато схожих товарів з дешевого китайського пластика) компанія Digital Designs Ukraine почала формувати дилерську мережу і здійснювати продажі по Україні. У 2008 році ми стали представниками ще одного турецького виробника OmsaLine & Meric, таким чином наш асортимент набагато збільшився.

Перевагою нашої компанії є те, що у нас є власний склад (Не посередницька торгівля), величезний вибір і асортимент (все в наявності), здійснення щодня відправок замовлень (крім суботи та неділі), зручна доставка по всіх регіонах України, не дорога доставка в Росію (відправки робимо стабільно раз на тиждень, термін доставка від 3 днів до 2 тижнів, при великому замовленні доставка в Росію безкоштовна), професійна консультація та поради.

У 2008 році компанія Digital Designs Ukraine провела змагання з автозвуку світового рівня (з 2008 року по 2012 рік у компанії Digital Designs Ukraine контракт з американською компанією Termpro DbDrag Racing, про проведення змагань з автозвуку на території України). У 2009 році співробітники нашої компанії створили український формат змагань з автозвуку SQ Challenge (www.dbdrag.com.ua), який успішно проводиться по всій Україні по сьогоднішній день, спільно з тюнінговимі виставками та фестивалями (фестиваль Острів Звуку, фестиваль Car & Emotion, TuningFest. .)

А 2010 році ми відкрили власний інтернет-магазин (www.ddaudio.com.ua). На жаль ми ще не наповнили наш магазин всім товаром, який є у нас на складі, але з часом, це буде дуже зручний магазин. За цим можна зробити замовлення і по телефону

У травні 2011 компанія Digital Designs Ukraine була представлена ​​на міжнародній виставці SIA 2011 у складі команди з Туреччини Cagatay.

Наприкінці 2011 ми уклали контракт про співпрацю з тайванськими партнерами (карбонова плівка, хром-пакети, ветровики (дефлектори вікон) та мухобойки (дефлектори капота)). З лютого 2012 ви зможете це побачити в нашому асортименті.

У жовтні 2011 було створено обладнання для аквапечаті (lmeris). Завдяки чому, ми зможемо пропонувати нашим клієнтам нанесення карбону, камуфляжу, дерева на різну продукцію (див. в розділі Аквапечать)

У 2012 році компанія Діджитал Дезайнс Україна була представлена ​​на міжнародній виставці СІА 2012.

Дирекція:

Радомський Максим, г. Чернівці.

Директор компанії "Діджитал Дезайнс Україна"

Чернівецький національний університет, юрідічіскій факультет

.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка