політика повернення

Як зробити повернення і обмін товару

Фірма Digital Designs робить все можливе, щоб її клієнти могли швидко і легко повернути будь-який товар. Для цього була розроблена і впроваджена досить докладна форма повернення. Завдяки їй процедура повернення покупцем, що не підійшов або непотрібного товару відбувається завжди чітко, не виникає помилок або неполадок. Але для цього треба спочатку правильно заповнити спеціальну форму. Після цього клієнт компанії Digital Designs зможе за короткий проміжок часу повернути придбану продукцію, а організація провести повну оцінку ситуації неприємної ситуації.

Керівництво фірми прекрасно розуміє, що помітити під час покупки або отримання поштою товару деякі дефекти практично неможливо. Крім того можуть виникнути випадки, коли проблеми з товаром виникнуть вже після закінчення встановленого в країні терміну повернення споживачем товару, рівного 14 дням. При виникненні таких ситуацій компанія Digital Designs завжди йде назустріч своїм покупцям. Але для цього рекомендується зберегти товарний вигляд продукції, належний вигляд її упаковки, не викидати коробку, що не обклеювати покупку. Дотримання цих простих умов допоможе зробити швидко і без проблем процедуру повернення. Фірма завжди готова допомогти своїм клієнтам, вирішити в їх користь виникли спірні питання.

Витрати з доставки

Якщо товар бракований, не підходить на ваш автомобіль - всі витрати оплачіиваем МИ.

Якщо товар не сподобався або Ви передумали - витрати транспортної компанії оплачуєте Ви.

Так само рекомендуємо почитати статтю про те як отримувати товар на Новій пошті

порядок повернення

  1. Повідомити в бухгалтерію або менеджеру ;
  2. Завантажити та заповнити анкету ;
  3. Надіслати на відділення Нової Пошти товар разом з анкетою;
  4. Повідомити номер ТТН.

умови

  1. Заборонено обклеювати оригінальну упаковку скотчем (якщо вона кольорова);
  2. Всі товари повинні бути упаковані в стрейч-плівку. Якщо товар складається з декількох частин, кожна частина повинна бути обмотана окремо;
  3. Заборонено відправляти товар післяплатою;
  4. Доставку товару оплачуєте Ви (крім випадків нашої помилки або товарів з дефектом)

Повернення коштів

Повернення коштів відбувається від 2 до 5 робочих днів, після отримання нами товару. За цей час ми робимо експертизу і огляд. Повернення коштів відбувається на картку ПриватБанку.

Гарантійна політика компанії Digital Designs

Компанія Digital Designs займається продажами лише продукції високої якості, виготовленої солідними і відомими виробниками - ErkulAuto, OmsaLine, Carmos, Meric ... На більшу частину пропонованих фірмою товарів покупцям надається офіційна гарантія від заводу-виготовлювача. Для різних товарних груп, торгових марок, товарів існує свій тип гарантії і гарантійний термін, який встановлюється відповідно до сервісної політики виробника. Всім своїм клієнтам Digital Designs настійно рекомендує уточнювати термін гарантії по кожному товару. Отримати цю інформацію можна у менеджера, який прийняв замовлення. Крім того вона може бути вказана на сайті в описі товару.

 

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Питання по товару

ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.