Дропішіппінг і опт

Після авторизації, ви можете "ходити по сайту" і бачити залишок на складі і оптові ціни

Digital Designs - це оптова компанія, імпортер ексклюзивного тюнінгу, яка дає можливість людям виділити свої автомобілі серед інших! Ми найбільші постачальники автозапчастин в Україні.

Пропонуємо найкращі запчастини, аксесуари, оптику, обвіс і тюнінг оптом від таких світових виробників як Omsa Line, Carmos, ErkulAuto, Meric, Can Otomotiv, Can Koruma, GBT, CIXTAI, 1234 Upgrade, Dongmart ...

Вироби цих брендів мають чудову якість і відмінну ціну. З моменту організації нашої фірми ми на вищому рівні співпрацюємо з кращими світовими виробниками тюнінгу. Своїм клієнтам і партнерам ми надаємо тільки найякісніші продукти і послуги.

7 причин оптом і по Дропшиппінг купувати у нас тюнінг та автоаксесуари

 1. Найнижчі ціни в поєднанні з найбільшим асортиментом;
 2. Наявність великого власного складу в м Чернівці;
 3. Пряма доставка Вашому клієнту (дроппшіппінг)
 4. Миттєва обробка і виконання замовлень;
 5. Онлайн оформлення замовлення, без додаткових дзвінків;
 6. Онлайн редагування замовлень і відстеження;
 7. Індивідуальний підхід, консультації, підтримка;

Територіально продаж запчастин оптом не обмежується, ми робимо доставку в усі міста України, співпрацюємо з декількома транспортними компаніями.

Подивіться відео як користуватись дилерським розділом!

 

Прайс-листи, вивантаження PROM, CSV, API

Всі ці функції будуть доступні після того, як Ви зареєструєтесь як оптовик і авторизуєтесь у нас на сайті (Меню -> Завантажити прайс-листи, а так само Меню -> Документація API).

У прайсах - Вам будуть доступні оптові і роздрібні ціни, наявність, категорії і підкатегорії товарів. У XML вивантаження - повна структура сайту з фотографіями.

Наявність і замовлення автотоварів. асортимент аксесуарів

Завдяки системі B2B, ви можете бачити наше наявність і ваші оптові ціни. Більш рідкісні позиції, або так би мовити унікальні, ми возимо під замовлення. Термін виконання замовлення від 1 до 3 тижнів (рекомендуємо з своїх клієнтів брати не великий аванс)

Наші умови як резервувати або замовити товар?

 1. Ми не резервуємо товар, а приймаємо реальне замовлення;
 2. Замовлення потрібно робити, через корзину (якщо ви наш партнер, у вас буде один кіш, ніж у роздрібного клієнта). Не забуваємо Авторизуватися!
 3. У деяких випадках, ми можемо прийняти замовлення по телефону - в шапці сайту, після авторизації, у вас появітіся номер телефону оптового відділу;

Відправлення ваших замовлень

 1. Замовлення, через корзину сайту, приймаємо цілодобово. Консультації по телефону або VIBER - ПН-ПТ 09: 00-17: 00;
 2. Стандартна відправка відбувається на наступний робочий день після замовлення, якщо в робочий врем'я, і через день якщо замовлення зроблено в неробочий врем'я;
 3. Деякі замовлення вимагають кілька днів для відправки, про це повідомить Вам менеджер (на деякі замовлення ми замовляємо спец. Упаковку, деякі замовлення ми збираємо з декількох складів).

ДОСТАВКА

Ми доставимо товар в будь-яку точку країни (доставка в інші країни обговорюється індивідуально). На даний момент ми співпрацюємо тільки з компанією Нова Пошта (без обмежень) і МістЕкспресс (до 200см)

* - ви зможете прочитати наш огляд транспортних компаній

Як працює дропшіппінг автотоварів (робота в баланс)?

 1. Ви розміщуєте або рекламуєте наші аксесуари для тюнінга і запчастини в своєму інтернет-магазині або торгових майданчиках, форумах.
 2. Створюєте замовлення, через корзину нашого сайту.
 3. З свого складу ми відправляємо замовлені позиції безпосередньо клієнту від імені вашого магазину.
 4. Ми отримуємо гроші, ви - прибуток у вигляді різниці між нашою оптовою і роздрібною ціною.

Що таке робота в баланс або прямі продажі Вашому клієнту? Всі гроші, приходять до нас (від Вас або Ваших клієнтів), складаються на одну сторону, а все товари, які ви (або Ваші клієнти через Вас) у нас купуєте - на іншу сторону. Різниця - це і є баланс (Ви нам повинні або ми Вам повинні).

Оплата товару здійснюється тільки в гривнях! Курс, при підрахунку вашого прибутку, береться на момент отримання грошей від вашого клієнта.

Ваш прибуток ми оплачуємо, як Вам зручно - після продажу, раз в тиждень або коли Вам (і нам) зручно. При відправці товарів Вашому клієнту, ми не залишаємо ніяких своїх координат або рахунок-фактур.

оплата

Всі товари отруюються накладеним, при співпрацю за системою дропшіппінг, або на умовах 100% передоплати.

Ваші гроші для того, щоб купити або замовити для Вас потрібний товар, нам не потрібні, майже всі є в наявності на складі. Якщо ми і робимо замовлення, то не вимагаємо ніяких передоплат

Ми надамо КРАЩІ ціни. Ви зможете заробляти разом з нами. Чекаємо ваших замовлень і пропозицій

Новини магазину, нові поставки, новинки - на нашому офіційному Telegram-каналі

ЯК РОЗПОЧАТИ РОБОТУ З НАМИ?

Стать Оптовиком
Стать Оптовиком

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка