Шумовіброізоляція автомобіля

Товари
Артикул: ult-abs5
4.5/5 Голосів: 8
ціна 290 ГРН
-
+
Ultimate Sound Absorber - н...
Ultimate Sound Absorber - новий ущільнювальний і звукопоглинальний матеріал. Являє собою модифікований спеціальним просоченням еластичний пінополіуретан з липким шаром, захищеним антиадгезійною прокладкою. Водостійкий довговічний матеріал, що володіє підвищеною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Пластичний, легко деформується і приймає вихідне або проміжний стан. В просочуванні відсутня бітумна складова, що виключає сторонні запахи, забезпечує стабільність матеріалу при високих температурах, чистоту обшивки салону. За рахунок великого діапазону поглинання звукових частот широко використовується в якості звукопоглинального шару.
Артикул: shg7
3.78/5 Голосів: 9
ціна 530 ГРН
-
+
Шумофф Герметон А7- ущільню...
Шумофф Герметон А7- ущільнювачий на основі пінополіуретану (ППУ), що поліпшує акустичні характеристики авто. Поставляється в рулонах розміром 1 * 0.75м і товщиною 7 мм. За властивостями в 10 разів ефективніше поролону. КЗ - 95%.
Антискрип Шумофф Герметон А10L (75см на 100см)
Артикул: shg10L
4.25/5 Голосів: 16
ціна 660 ГРН
-
+
Шумопоглинаючий і ущільнюва...
Шумопоглинаючий і ущільнювальний матеріал на основі спеціальних пінополіуретанів. Матеріал покритий звукопрозрачным еластичним шаром латексу, що охороняє продукт від вологи, що практично виключає поглинання. Має властивість поглинати і розсіювати шум у великому діапазоні частот. Подібні матеріали використовуються при обладнанні звукозаписних студій.Застосування: дах, дверні карти, фільонки, обшивка салону.
Артикул: ult-abs10
4.38/5 Голосів: 8
ціна 378 ГРН
-
+
Звуко та шумоізоляція викон...
Звуко та шумоізоляція виконана з поліуретану зі спеціальним просоченням. Має липкий шар підвищеної адгезії, стійка до УФ-променів, вологи та морозу. Розміри - 1*0.75 м, товщина - 10мм. Не виділяє запахів і не бруднить салон.
Ущільнювальний матеріал Sound Absorber 15мм (75см на 100см)
Артикул: ult-abs15
4/5 Голосів: 8
ціна 412 ГРН
-
+
Збільшена площа поглинання...
Збільшена площа поглинання і товщина матеріалу, дозволяє ефективно поглинати звуки середніх і високих частот. Найкращий результат досягається при використанні ULTIMATE Sound Absorber 15 мм разом з вібропоглинальними і бар'єрними матеріалами. Шумопоглинач не ускладнює складання салону, не має запаху і не забарвлює панелі і автоткани. Акрилова просочення робить матеріал стійким і довговічним. Область застосування: двері, дах, моторний щит з боку салону, арки коліс.
Артикул: shg15
4.06/5 Голосів: 18
ціна 728 ГРН
-
+
Шумофф Герметон А 15 вигото...
Шумофф Герметон А 15 виготовлений на основі пінополіуретану пірамідальної форми для поліпшення акустики авто. Є ущільнювачем і шумопоглиначів одночасно. Випускається в рулонах 1 * 0.75 метра і має товщину в 15 мм (звукопоглинання - до 95%).
Антискрип Шумофф Герметон А15L (75см на 100см)
Артикул: shg10L
4.5/5 Голосів: 10
ціна 776 ГРН
-
+
Шумопоглинаючий і ущільнюва...
Шумопоглинаючий і ущільнювальний матеріал на основі спеціальних пінополіуретанів. Матеріал покритий звукопрозрачным еластичним шаром латексу, що охороняє продукт від вологи, що практично виключає поглинання. Має властивість поглинати і розсіювати шум у великому діапазоні частот. Подібні матеріали використовуються при обладнанні звукозаписних студій.Застосування: дах, дверні карти, фільонки, обшивка салону.
Артикул: shg30
4.2/5 Голосів: 15
ціна 1250 ГРН
-
+
шумопоглинаючий і ущільнюва...
шумопоглинаючий і ущільнювальний матеріал на основі спеціальних пінополіуретанів. Має пірамідальну лицьову поверхню, що значно збільшує ефективну площу і дозволяє набагато краще поглинати і розсіювати шум у великому діапазоні частот. Подібні матеріали використовуються при обладнанні звукозаписних студій. Застосовується для досягнення максимального високого результату якості звуку при установці акустики.. Застосування: дах, дверні карти, фільонки, обшивка салону
Praktic Маделін ущільнююча декоративна стрічка (20мм на 250см)
Артикул: ult-25-ant
4.29/5 Голосів: 14
ціна 25 ГРН
-
+
Practik Madelin - ущільнюва...
Practik Madelin - ущільнювальний матеріал у вигляді стрічок з синтетичної тканини типу «велюр» з клейким шаром. Застосовується в місцях примикання пластмасових деталей до кузова і між собою. Зони обробки: зазори між декоративними елементами салону і кузова автомобіля, зазори панелей приладів, ущільнення трубопроводів для усунення скрипів.
Ultimate Маделін ущільнююча декоративна стрічка (25см на 100см)
Артикул: dd67319
4.6/5 Голосів: 10
ціна 54 ГРН
-
+
Ultimate Маделін - ущільнюв...
Ultimate Маделін - ущільнювальний матеріал у вигляді стрічок з синтетичної тканини типу «велюр» з клейким шаром. Застосовується в місцях примикання пластмасових деталей до кузова і між собою. Зони обробки: зазори між декоративними елементами салону і кузова автомобіля, зазори панелей приладів, ущільнення трубопроводів для усунення скрипів.
Артикул: ult-6-ant
4.33/5 Голосів: 9
ціна 97 ГРН
-
+
Ultimate Антискрип - ущільн...
Ultimate Антискрип - ущільнювальний матеріал у вигляді стрічок з синтетичної тканини типу «велюр» з клейким шаром. Застосовується в місцях примикання пластмасових деталей до кузова і між собою. Зони обробки: зазори між декоративними елементами салону і кузова автомобіля, зазори панелей приладів, ущільнення трубопроводів для усунення скрипів.
Артикул: base1

Виберіть товщину:

4.11/5 Голосів: 44
ціна 54 ГРН
-
+
Сучасний демпфуючий матеріа...
Сучасний демпфуючий матеріал, призначений для використання в якості вібропоглинаючого покриття в транспортних засобах, сільськогосподарської техніки та інших об'єктах з вимогами щодо зниження шуму і вібрації.
Вібро ізоляція Practik
Артикул: pr20

:

3.9/5 Голосів: 21
ціна 114 ГРН
-
+
Вібро ізоляція створена для...
Вібро ізоляція створена для тих, хто робить шумоізоляцію авто своїми руками .Легко встановлюється на нерівні ділянки, має гарну адгезію. Лист - 0.5 * 0.75м, товщина - 1.3мм, 1.6мм, 2,1 мм, 3.0мм і 4.0мм
Артикул: ulta1

Виберіть товщину матеріалу:

4.06/5 Голосів: 16
ціна 114 ГРН
-
+
Віброізоляція Ultimate Cons...
Віброізоляція Ultimate Construct полимеркаучуковый фольгований вібродемпфер. Лист (0.5*0.75 м) має товщину 1.7 мм, 2.3 мм і 3.0 мм. Кращий матеріал в своєму ціновому сегменті
Артикул: ultb2

Виберіть товщину матеріалу:

4.56/5 Голосів: 16
ціна 116 ГРН
-
+
Віброізоляція Ultimate Cons...
Віброізоляція Ultimate Construct бітумний вібродемпфер. Лист (0.5*0.75 м) має товщину 2.0 мм, 3.5 мм. Кращий матеріал в своєму ціновому сегменті
Артикул: ult-bl4
4.5/5 Голосів: 10
ціна 258 ГРН
-
+
Зроблено на основі бітуму,...
Зроблено на основі бітуму, модифікованого добавками для еластичності. Самоклеящийся лист має розміри 0.5 * 0.75м, товщину - 3.44мм, коефіцієнт поглинання - 0.45.
Шумоізоляція Шумофф М-серії
Артикул: shm2

:

4.31/5 Голосів: 16
ціна 46 ГРН
-
+
Вібропоглинаючий багатошаро...
Вібропоглинаючий багатошаровий самоклеючий матеріал, призначений для зниження структурного шуму металевих і пластикових панелей. Рекомендується монтувати в вібронагруженностью местах.Прімененіе: днище, тунель, арки коліс, моторний щит, багажник.
Артикул: shl2

Виберіть матеріал:

4.46/5 Голосів: 13
ціна 55 ГРН
-
+
Суперлегкий вібропоглинаючи...
Суперлегкий вібропоглинаючий багатошаровий самоклеючий матеріал, призначений для зниження структурного шуму металевих і пластикових панелей. Застосування: дах, крила, фільонка дверей, пластикові обшивки, торпедо.

Шумоізоляція автомобіля – це основний елемент комфорту та спокою. Так як наші "не зовсім європейські" дороги, бажають найкращого, ми радимо всім власникам авто, зробити це для своїх залізних улюбленців

Як працює шумоізоляція в авто

Коротко розповімо про типи матеріалів, які потрібно використовувати в авто:

  • Вібропоглиначі – це бітумні, мастичні (або бутербродні) матеріали! В основному це композиція бітуму (чорної смоли) та алюмінієвої фольги! Клеїться матеріал на метал – гасить вібрацію, низькочастотні шуми (шум бруківки, гул шин…), звукоізолятор, утеплювач. Буває різної товщини та якості.
  • Шумопоглиначі – це матеріали типу «поролон», але із застосуванням новітніх технологій. Поглинають шуми різних джерел – скрипи, тріски…
  • Шумо, теплоізолятори - це «м`які» матеріали новітніх технологій. Застосовуються для ізоляції від зовнішніх шумів, відмінні утеплювачі (взимку тримають тепло, влітку прохолоду). Бувають різних товщин і різних комплектацій (з фольгою або без)

Який шумоізоляційний матеріал використати в авто?

Якщо ви наважилися зробити шумоізоляцію власноруч, то вам потрібно використовувати такі матеріали;

  • Віброізоляція - клеїться на металеву частину, щоб прибрати вібрацію металу, який у свою чергувидає в автомобіль неприємний гул і шум. Перед поклейкою знежирити поверхню і матеріал злегка прогріти феном. Забирає структурний і низькочастотний шум (гул коліс, підвіски, бруківки...)
  • Шумоізоляція – м`які матеріали виготовлені зі спіненого каучуку або поліетелієну. Використовується поверх віброматеріалу. Принцип дії – прибирає повітряний середньочастотний шум (голоси, звуки, сигнал). Крім того, добре тримає температуру (влітку зберігається прохолода, взимку – тепло)
  • Шумопоглинач – м`який матеріал, за структурою нагадує поролон. Буває структурою схожий - на ворс. Використовують як ущільнювальний матеріал. Також ним проклеюють стики пластику чи металу, щоб уникнути подальших скрипів

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка