Багажник на рейлінги

Фільтр
не встановлено
Фільтр
Підбір по параметрах
Models
Close
Товари
Артикул: CXK-LE04-1005bl
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
5/5 Голосів: 1
ціна 9750 ГРН
-
+
В комплекті два інтегровани...
В комплекті два інтегрованих рейлинга і всі монтажні елементи. Підходять для всіх моделей LEXUS LX570 з 2008 року і вище
Артикул: CXK-LE04-1005bl
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
5/5 Голосів: 1
ціна 9750 ГРН
-
+
В комплекті два інтегровани...
В комплекті два інтегрованих рейлинга і всі монтажні елементи. Підходять для всіх моделей LEXUS LX570 з 2008 року і вище

Рано чи пізно будь-який автомобіліст стикається з проблемою перевезення речей і вантажів, які ну ніяк не хочуть поміщатися у відведене для них місце в багажнику. Та й салон транспортного засобу далеко не завжди виручає в таких ситуаціях. Багажники на рейлінги будуть найкращим рішенням в цьому випадку. Їх роль в процесі перевезення домашніх речей при переїзді, переміщення продовольчих, будівельних, побутових предметів і матеріалів, доставки до місця призначення інвентарю для активного відпочинку складно переоцінити.

Багажники на рейлінги - переміщення вантажів з комфортом

Якщо в минулі часи багажник на даху автомобіля виглядав як абсолютно чужий і протиприродний елемент, то сучасні конструкції дозволяють отримати досить привабливі і навіть стильні аксесуари. Однак не в цьому головне призначення і достоїнства даного пристосування. Спробуємо розібратися, в чому ж воно полягає.

  1. Отримання додаткового простору для багажу.

Конструкція багажного відділення на даху автомобіля може використовуватися безпосередньо для кріплення різних необъемных вантажів, як, наприклад, наметів, вудок, лиж, дощок. Крім того, воно може служити підставою для встановлення додаткових пристроїв, зокрема, зможете залежно від потреби встановлювати стійки, бокси, кошики. Вони значно збільшують можливості переміщення самих різних категорій багажу.

  1. Надійність і зручність перевезень.

Застосування додаткових пристосувань відкриває фантастичні можливості для установки предметів складної конфігурації. Особливу цінність становить при перевезенні нестандартних і габаритних речей. Приміром, запхати велосипед в багажник або салон машини вимагає багато часу, сил і нервів. А ось на даху з допомогою спеціальних кріплень він розміститься досить просто і надійно. У разі використання багажних боксів можна захистити вантаж від дії зовнішніх факторів і несанкціонованого доступу.

  1. Безпека водія і пасажирів.

При розміщенні вантажів в салоні автомобіля виникає небезпека травмування при різкому гальмуванні або в аварійній ситуації. Ризик для водія і пасажирів багаторазово збільшується у разі перевезення незакріплених, важких, гострих предметів і виступаючих частин. Також певну шкоду для здоров'я (при порушенні правил транспортування) можуть принести їдкі та отруйні речовини, хімікати та лакофарбові вироби. Всі ці фактори стають малозначущими при переміщенні вантажів на багажнику на рейлінга.

Все перераховане робить ці пристосування важливою і незамінною деталлю автотранспортного засобу. Ну, а щоб вона ще й викликала приємні враження і радувала своєю вишуканою формою, подбає автомагазин DDAudio.

Пристрій багажника на рейлінга

Серед усіх можливих типів і способів обладнання додаткового місця для транспортування вантажів багажник на рейлінга є, мабуть, самим ефектним і елегантним засобом. Такі пристосування передбачають об'єднання поздовжніх дуг (рейлінгів) з поперечними перекладинами, які і складають його каркас. У такій конструкції воно вже являє собою повноцінне багажне відділення. Однак у багатьох випадках потрібні додаткові пристосування для установки та укладання всіляких предметів.

Поперечки встановлюються на рейлінга в довільних місцях на необхідній автовласникові дистанції між ними. Зазвичай конструкція затискачів дозволяє кріпити поперечини на різні типи поздовжніх дуг. Таким чином, забезпечується універсальність і варіативність застосування на багатьох автомобілях і в різних умовах. Монтаж і демонтаж таких конструкцій не потребує великих зусиль і спеціального інструменту і не займе багато часу. До негативів можна з натяжкою віднести деяке підвищення центру тяжіння транспортного засобу, опору його руху і, як наслідок, невеликого перевитрати палива. А ось великого шумового впливу навряд чи можна очікувати - хороші багажники мають продуману аеродинамічну форму, завдяки чому не створюється додатковий звуковий фон.

Купити багажник на рейлінги на провідній інтернет-майданчику

Якщо Вам важливі не тільки наявність та вартість виробу, але і його експлуатаційні характеристики і довговічність, тоді Вам точно потрібно відвідати наш сайт і вибрати вподобане виріб. Хоча наявність, ціна і термін доставки за вказаною адресою Вас теж не залишать байдужим до якості пропонованого сервісу. У нас Ви знайдете товари кращих виробників і зарекомендували себе торговельних марок, відомих у всьому світі.

В інтернет-магазині DDAudio можна підібрати багажник на рейлінги для різного розміру бюджету. А ще ми раді будемо запропонувати всілякі додаткові пристрої та аксесуари: кріплення для велосипедів, ланцюги протиковзання, натяжні ремені, бокси, корзини та багато іншого, що значно полегшить Ваше життя і підвищить зручність експлуатації Вашого вірного «друга».

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка