Бризковики модельні

Фільтр
не встановлено
Фільтр
Підбір по параметрах
Models
Close
Товари

Як вибирати бризковики

Без бризговиків неможливо собі уявити ні один автомобіль. Аксесуар виконує не тільки практичну, але і декоративну функцію. Він захищає кузов від пошкоджень, додає автомобілю більшої естетичності. Машина виглядає більш сучасно. Найбільшим попитом у автовласників користуються оригінальні універсальні бризковики, підходять для будь-яких авто (зустрічаються гумові та пластикові вироби).

Функціональні особливості

Будь-який автомобіль обов'язково повинен бути укомплектований бризковиками. Ця норма прописана в правилах дорожнього руху. 

Виходячи з способу монтажу і призначення, насадки розрізняються за видами. Зустрічаються:

  • передні бризковики;
  • задні бризковики.

Передні бризковики універсальні відповідають за забезпечення захисту днища транспортного засобу від гравію і іншого твердого дорожнього сміття, отскакивающего від покришок. Другі не дають можливості каміння, бруду і пилу відскакувати від задніх коліс — захищають рухаються позаду авто. 

Купити бризковики універсальні стоїть як в цілях власної безпеки, так і для захисту таких позаду авто (наявність бризковиків зробить поїздку комфортною для всіх водіїв). 

Конструкційні особливості

В залежності від конструкційних особливостей, підкрилки бувають:

  • індивідуальними (вони підходять машин певних марок і моделей);
  • універсальними (не має значення, який вид і модель транспорту, для якого вони купуються).

В інтернет-магазині «Ddaudio» ви побачите індивідуальні і багатофункціональні накладки.

Бризковики універсальні — це оптимальний вибір для тих власників тих транспортних засобів, які були зняті з виробництва. А замовити для них оригінальні запчастини та комплектуючі є складною і нездійсненним завданням. Розподіл універсальних варіацій можливо лише за однією ознакою — типом кузова. Універсальні маленькі накладки для звичайного седана не призначені для установки на масивний кросовер (для них потрібно придбати великі за розміром накладки) — важливі габарити машини. Такі накладки мають простий і лаконічний дизайн. Вони оснащені найбільш простою конструкцією кріплення. 

Купити оригінальні автомобільні аксесуари та комплектуючі ви зможете як з оптовими, так і роздрібними цінами. Доставка здійснюється не тільки по Києву, але і в будь-який інший регіон України. 

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка