Автоаксесуари EGR

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Close
Товари

В 1973 році в Австралії заснована невелика компанія, назва якої складено з ініціалів першого керівника та засновника компанії Едварда і перших букв імен його синів — Грега і Роду Хорвиллов.

Історія заснування компанії EGR

Розвиток полімерної промисловості і розробка нових технологій дозволили компанії значно розширити своє виробництво. На початку 1983 року в асортимент аксесуарів, що випускаються фірмою EGR, міцно увійшли аксесуари для автомобілів, що виготовляються їх акрилового скла. Якісний підхід до ведення своєї діяльності і найвища якість дефлекторів і інших аксесуарів дозволили компанії швидко стати одним із загальноприйнятих світових лідерів в цій області.

Широке розвиток автомобільної промисловості, яка почала приділяти велику увагу безпеці водіїв і пасажирів, а також аеродинамічним показниками при їзді, дозволило акриловим дефлектора і іншим елементам міцно зайняти лідируючі позиції серед конкурентів. Саме акрилове скло, регулярно застосовується компанією, стало ідеальним варіантом для створення легких і міцних аксесуарів для поліпшення захисту автомобіля і підвищення його аеродинамічних показників.

Зараз компанія є великим транснаціональним сервісом, з великою кількістю представництв на території Європи і США. Крім представлених дефлекторів, що підходять для більшості автомобілів, продукція компанії поставляється для встановлення в якості штатної у провідні автомобільні концерни світу. Так що в досить великому відсотку автомобілів вже встановлені деталі, вироблені компанією EGR.

Компанія Digital Designs — офіційне представництво EGR на території України

Фірма EGR зараз стала одним із загальноприйнятих лідерів у виробництві автомобільних дефлекторів. Компанія Digital Designs є офіційним дистриб'ютором австралійської компанії EGR на території України. Завдяки роботі безпосередньо з постачальником, ми готові запропонувати, мабуть, мінімальні ціни на весь асортимент продукції, що випускається компанією.

Доставка

Гурт і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Замовити