Автоаксесуари HIC

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Категорії товару
Цена
от до ГРН
Close
Товари

Компанія HIC, яка надає своїм покупцям величезний вибір автомобільних аксесуарів з високоякісного пластику, представлена в Україні відразу декількома компаніями. Офіційний представник в Україні компанія Digital Designs   найбільш підходящий варіант для придбання аксесуарів як в роздріб, так і для оптових закупівель.

детальніше про компанію HIC

Компанія Hsin Yi Chang In­dust­ry Co, Ltd. була організована в кінці 1980 року. За цей час фахівці компанії досягли величезних успіхів як в області промислового дизайну, так і в області розробки нових аксесуарів. На даний момент компанія широко відома, як виробник, який пропонує величезну кількість автоаксесуарів різного профілю.

На даному етапі розвитку в асортиментному ряді компанії є досить велика кількість аксесуарів різноманітного призначення. Серед них можна підібрати дефлектори для автомобільних стекол, козирки на задні скла, окуляри для фар, а також різноманітні карбонові елементи призначені для полегшення конструкції автомобіля і додаткової аеродинаміки. Важливим моментом в історії компанії стало укладення контракту з компанією Suzuki про постачання своїх аксесуарів для штатної комплектації автомобілів на момент їх складання. Саме цей момент став одним з поворотних в історії компанії і дозволив значно підвищити обсяги виробництва і покращити якість всієї лінійки поставляються аксесуарів. Після того, як угода була укладена, загальні обсяги поставок в Європу зросли майже на 120%, чимала частина аксесуарів всіх видів і типів поставляється на територію СНД і країн колишнього СРСР.

Наявність статусу офіційного дистриб'ютора компанії HIC дозволяє сервісу Digital Designs постійно підтримувати мінімальні ціни на весь асортимент аксесуарів, пропонованих компанією до продажу. На складі нашої компанії постійно є практично всі основні аксесуари від фірми HIC, а якщо потрібно щось під замовлення, то будьте впевнені в тому, що в мінімальні терміни деталі будуть у вас.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Питання по товару

ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.