Захисні хром накладки на бампер

Фільтр
не встановлено
Фільтр
Підбір по параметрах
Models
Close
Товари

З одного боку бампер виконує важливу захисну функцію, з іншого - він займає чільне місце на кузові автомобіля. І якщо він має серйозні вади, це відразу ж впадає в очі та робить зовнішній вигляд машини непривабливим. Досвідчені автомобілісти знають, що дрібниць у процесі управління транспортним засобом не буває. Так що хром на бампері буде як не можна до речі і для краси і для практичних цілей.

Хром на бампер - легкий штрих в удосконаленні авто

Ні для кого не секрет, що в аварійних ситуаціях і при зіткненнях першим приймає на себе основну силу удару саме бампер. Навіть після незначних контактів на ньому з'являються вм'ятини, тріщини, деформації. Тим більше, що на цій деталі виробники часто економлять. А це значно підвищує ризик і для захисного елемента і для машини в цілому.

З описаних причин автолюбителі воліють посилити бампер спеціальними накладками, збільшують його жорсткість і виводить з-під безпосереднього контакту. Крім того, вони оберігають цю частину технічного засобу від недбалого поводження, перевезеного багажу, випадкового впливу. Не останню роль у вирішенні дооснащення автомобіля грають і естетичні міркування. В цьому відношенні, звичайно, хромованих накладок немає рівних серед аналогічних за призначенням товарів.

Вибір накладок для бампера

На сьогоднішній день на ринку автотюнінгу можна знайти самі різні аксесуари для модернізації техніки. Це повною мірою стосується і накладок на бампер. Тому буде доречно згадати про різних варіантах і виконань даної деталі, а також скласти для себе алгоритм прийняття рішення на користь придбання тієї чи іншої продукції.

  1. Насамперед формулюємо основну задачу: тюнінг або захист.
  2. Приймаємо рішення про дооснащення тільки переднього або обох (переднього і заднього) бамперів.
  3. Вибираємо матеріал виробу. Серед всього спектру застосовуваного сировини можна назвати нержавіючу сталь, гуму, пластик. Вони використовуються в чистому вигляді, в різних комбінаціях або з додатковими елементами, як, скажімо, хромоване покриття.
  4. Визначаємося з типом накладки. Це може бути універсальна деталь, яку можна застосувати практично для будь-якого транспортного засобу. А може бути і виріб під конкретну марку і модель. Останні вигідно відрізняє копіювання геометрії і загальної стилістики передньої частини автомобіля. Це робить додатковий елемент природним і гармонійним.
  5. Встановлюємо ціновий діапазон нашої покупки.
  6. Шукаємо надійного постачальника і найкращі умови отримання товару. Тут поза конкуренцією компанія DDAudio - лідер вітчизняного ринку з продажу автоаксесуарів.

За хромованими накладками - в компанію DDAudio

Які б засоби захисту і декоративного оформлення бампера Ви не зволіли, можете бути впевнені, що знайдете їх на сторінках нашого сайту і полицях нашого складу. Якість від провідних виробників, прямі поставки від виробників, конкурентні ціни та зручний сервіс - все це знайдуть всі бажаючі удосконалити свого «залізного друга», звернувшись в нашу компанію. Вибираючи накладки, більшість клієнтів вважають за краще встановлювати хром на бампер автомобіля. У нашому інтернет-магазині вони знаходять величезний вибір виробів даного типу. Однак ми задовольняємо і найвишуканіші запити любителів тюнінга.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка