Автоаксесуари MyRacing

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Категорії товару
Показати більше категорій
Цена
от до ГРН
Close
Товари

Турецька компанія MyRacing, офіційний представник якої в Україні компанія Digital Designs пропонує весь асортимент до продажу за мінімальною ціною, готова дати на вибір своїм покупцям величезна кількість автомобільних дефлекторів на практично всі види автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок.

Трохи про компанію

MyRacing — унікальне виробниче об'єднання, яке об'єднує в собі багаторічні традиції якості і концептуально нові підходи до вирішення питань, пов'язаних з випуском і проектуванням нових аксесуарів для автомобілів. Саме ці моменти допомогли компанії стати одним із загальновизнаних лідерів ринку в сегменті виробників високоякісних пластикових дефлекторів та інших аксесуарів для автомобільного транспорту. Багаторічний досвід фахівців компанії дозволяє тонко відчувати потреби автолюбителів і випускати саме те, що необхідно на ринку в даний момент.

На даний момент компанія є лідером у виробництві наступних елементів — дефлектори для всіх типів автомобільних стекол, захист від сонячних променів та безпосереднього їх впливу, дефлектори люка на даху, лобового скла та елементи, що полегшують конструкцію автомобіля і підвищують його аеродинамічні показники.

Поставки MyRacing

Основною метою роботи компанії є постачання на ринок автомобільних аксесуарів виключно якісної продукції, призначеної для використання автолюбителями і професіоналами. Постійно підвищується як асортимент, представлений компанією на внутрішньому азіатському ринку, а також на європейському та американському ринках, так і загальну якість що випускаються аксесуарів. Цільовим ринком для компанії стала практично вся планета — серед регіонів, де представлені вироби цієї компанії, США і Південна Америка, Австралія, весь азіатський регіон, а також переважна більшість європейських країн. Офіційним представником компанії MyRacing на всій території України є фірма Digital Designs. Ми пропонуємо оптимальний вибір аксесуарів, постійно в наявності на нашому складі, за низькою ціною.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Питання по товару

ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.