Очисники кузова

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Універсальний товар
Артикул: 287400
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
5/5 Голосів: 1
ціна 399 ГРН
-
+
Швидкий поліроль із блиском...
Швидкий поліроль із блиском SONAX XTREME Brilliant Shine Detailer (287400) призначений для швидкого надання гладкості та блиску лакофарбової поверхні. Акуратно та ретельно очищає злегка забруднені поверхні, не дряпаючи. Покращує фінішне забарвлення та надає фарбі м'яку гладку поверхню та яскравий глибокий блиск. Освіжає нанесені воскові засоби та залишає додатковий водовідштовхувальний ефект. Має приємний аромат.
Sonax Шліфпаста для ручного видалення царапин 75 мл
Універсальний товар
Артикул: 320100
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
5/5 Голосів: 1
ціна 240 ГРН
-
+
Шліфувальна паста без силік...
Шліфувальна паста без силікону з високим вмістом абразивів SONAX SchleifPaste (320100) призначена для шліфування обвітрених та подряпаних шарів фарби без застосування шліфувальної машинки. Видаляє невеликі сліди пошкодження від пташиного посліду, комах або деревного соку на лакофарбовому покритті. Через досить високу абразивність відбувається швидке і глибоке знімання лаку, при цьому залишається середній ефект блиску. За допомогою шліфпасти можна забрати сліди шліфування з наждачного паперу P1000. Підходить для всіх типів та кольорів фарби.
Універсальний товар
Артикул: 405941
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
5/5 Голосів: 1
ціна 720 ГРН
-
+
Набір SONAX Headlight Resto...
Набір SONAX Headlight Restoration Kit (405941) призначений для економічного ручного відновлення пластикових фар, які з роками пожовкли та потьмяніли. пожовтіння, тьмяність і дрібні подряпини усуваються у 2 простих етапи, після чого оброблені поверхні надійно герметизуються та захищаються від подальшого вицвітання.
Універсальний товар
Артикул: 533200
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
5/5 Голосів: 1
ціна 310 ГРН
-
+
Спеціальний очисник SONAX I...
Спеціальний очисник SONAX Insekten Entferner (533200) для видалення залишків комах з лакофарбового покриття кузова автомобіля, скляних, хромованих та пластикових поверхонь. Нова формула забезпечує ще більш легке і швидке проникнення очищувача в щільні та жорсткі забруднення залишків комах, розм'якшує їх до стану, після чого достатньо протерти оброблену поверхню губкою. Очищувач перевірений на сумісність із лакофарбовим покриттям, пластиком, склом, хромом. Ідеально підходить для попередньої обробки перед миттям автомобіля.
Універсальний товар
Артикул: 233400
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
5/5 Голосів: 1
ціна 380 ГРН
-
+
Ефективний очищувач залишкі...
Ефективний очищувач залишків комах SONAX InsektenStar (233400) швидко та акуратно видаляє стійкі та засохлі забруднення від залишків комах зі скла, фарби, хрому та пластику, не ушкоджуючи поверхні. Ідеально підходить для використання перед кожним миттям автомобіля.
Sapfire Очищувач комах 710мл (тригер)
Універсальний товар
Артикул: 748803
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
/5 Голосів:
ціна 130 ГРН
-
+
Спеціальний активний засіб...
Спеціальний активний засіб призначений для швидкого та безпечного видалення слідів бітуму, деревного клею, асфальту, смоли, залишків комах та інших забруднень із різних поверхонь автомобіля. Не містить у складі розчинники або абразивні частинки, завдяки чому не завдає пошкоджень у вигляді подряпин та потертостей скла та лакофарбового покриття. Не залишає після використання плям чи розлучень, забезпечуючи виняткову чистоту поверхні. Є повністю нейтральним по відношенню до елементів із пластмас або гуми, що дозволяє використовувати продукт для очищення коліс, молдингів та незабарвлених бамперів. Ефективно працює у будь-яку пору року, незалежно від температури навколишнього середовища. Завдяки упаковці з професійним розпилювачем засіб дуже легко і зручно наносити, а також воно економно витрачається.
Sapfire Засіб для видалення бітуму 710 мл
Універсальний товар
Артикул: 748704
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
/5 Голосів:
ціна 150 ГРН
-
+
Спеціальний активний засіб...
Спеціальний активний засіб – антибітум – призначений для швидкого та безпечного видалення слідів бітуму, деревного клею, асфальту, смоли, залишків комах та інших забруднень із різних поверхонь автомобіля. Не містить у складі розчинники або абразивні частинки, завдяки чому не завдає пошкоджень у вигляді подряпин та потертостей скла та лакофарбового покриття. Не залишає після використання плям чи розлучень, забезпечуючи виняткову чистоту поверхні. Є повністю нейтральним по відношенню до елементів із пластмас або гуми, що дозволяє використовувати продукт для очищення коліс, молдингів та незабарвлених бамперів. Ефективно працює у будь-яку пору року, незалежно від температури навколишнього середовища. Завдяки упаковці з професійним розпилювачем засіб дуже легко та зручно наносити, а також він економно витрачається.
Sonax ProfiLine Засіб для знежирення ЛФП, 400 мл
Універсальний товар
Артикул: 237300
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
5/5 Голосів: 1
ціна 308 ГРН
-
+
237300 ProfiLine Засіб для...
237300 ProfiLine Засіб для знежирення ЛФП, 400 мл Спеціальна суміш із розчинників SONAX PROFILINE Prepare (237300) призначена для швидкого та ефективного видалення жирових та масляних плівок з пофарбованих поверхонь. Використовується для підготовки лакофарбового покриття перед нанесенням довготривалого захисного нанопокриття серії SONAX PROFILINE Ceramic Coating CC36 (236941). Ідеально підходить для перевірки результату полірування, а також для знежирення перед при підготовці до фарбування автомобіля.
Універсальний товар
Артикул: 334200
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
5/5 Голосів: 1
ціна 260 ГРН
-
+
Засіб для видалення бітуму...
Засіб для видалення бітуму SONAX Teerentferner (334200) дбайливо та ретельно видаляє смолу та масляні плями з лакофарбового покриття та хрому, а також інші стійкі забруднення, наприклад залишки наклейок. Швидко та повністю віддаляються навіть бризки від захисту днища (бітум, каучук, говірка).

Доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка