Автоаксесуари Stingray

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Цена
от до ГРН
Close
Товари

Автомобільні килимки у вашій машині прийшли в непридатність? Вам не варто турбуватися, так як в інтернет-магазині DDAudio за короткий час вам запропонують їх в великому асортименті. Наші автоковрики відповідають розмірам салонів всіх марок автомобілів.

Компанія на даний момент активно розвивається торгова марка, що випускає близько десяти новітніх моделей кожен місяць.

Бренд Stingray – це:

15 років на ринку автомобільних аксесуарів;продуктивність компанії десять тисяч наборів в місяць;наявність автоковриков на складі до 20 000 тисяч примірників;двісті тисяч власників автомобілів позитивно оцінили якість продукції.

Компанія виготовляє різноманітні аксесуари для найбільш затребуваних марок автомобілів, вироблених в Європейських і Азіатських країнах. Замовлення автолюбитель отримає за два - три дні.

Автомобільні килимки - розкішне доповнення до вашої машини

Завдання компанії полягає в тому, щоб її продукція підходила кожному автолюбителю максимально комфортно.

Дизайн килимків Stingray:

Бортики мають висоту 1,5 см. Це дозволяє виробу добре утримувати бруд і рідина, не заважає управлінню автомобілем.«Лапа» на килимку водія, «підп'ятник» - збільшує площу для лівої ноги автолюбителя. Передні автоковрики виготовляються з посиленими підп'ятниками, які захищають від передчасного зносу.Великі осередки по поверхні, що мають форму ромба, гарантують рівномірний розподіл бруду по виробу і її непопадання на інші поверхні.Нижні шипи надійно фіксують деталі. Розробники передбачили і місця для кріплень (гачки під сидіннями). Полики розташовуються правильно, не ковзають по салону авто.Легкий в експлуатації і догляді.

Безпечне застосування

Матеріал, застосовуваний для виготовлення автоковриков, високої якості, екологічно чистий і безпечний для здоров'я, не має ніякого запаху.Виробу щільно прилягають до поверхні підлоги, не блокуючи педалі управління.

Гарантія термінів експлуатації продукції компанії Стінгрей:

Килимки Stingray прослужить у два рази довше, ніж такі самі вироби від конкурентів.Матеріал, з яких виготовлені автоковры, стійкий до різких змін температурного режиму – в межах -30+50 градусів.

В Україні, наша компанія єдиний виробник виробів з використанням сучасної технології 3D-сканування. Кожна модель килима ідеально підходить до салону автомобіля, для якого вона створюється.

Професійні менеджери магазину допоможуть вибрати потрібний товар і дадуть відповідь на всі ваші питання.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Питання по товару

ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.