Тканинні чохли на сидіння

Фільтр
не встановлено
Фільтр
Підбір по параметрах
Models
Close
Товари

Авточохли з тканини

Чохли для салону це дуже важлива складова автомобілів.

Плюси тканинних чохлів.

Для створення чохлів на автомобіль часто використовують автоткань. Це тканина, створена спеціально для салонів автомобіля. Такий вид тканини різнитися між собою за міцністю, складом матеріалу і зовнішнім виглядом. Він буває дуже якісним і носильным або навпаки. Вибираючи авточохли на тканинні сидіння автомобіля важливо знайти магазин, який готовий ручатися за свою якість.

Тканинний авточехол важлива складова автомобіля і мають свій ряд переваг:

  • Захищають автомобіль від забруднень.
  • Можливість повністю змінити салон машини.
  • Чохли дихаючі, не перегріваються на сонці.
  • Досить бюджетні.

Як видно з характеристик, такі чохли — відмінне вкладення грошей.

Матеріали і види.

Якщо ви ставите питанням: «як вибрати чохли на сидіння машини?», то варто розглянути деякі характеристики.

По-перше, тканинні авточохли мають центрової і бічну тканина. Центрова тканина щільніше, ніж бічний. Це потрібно тому, що пошкодження частіше потрапляють на центральну частину сидіння автомобіля. Не можна створити чохол повністю з ниток центровий частини. Тому, що такий чохол був би не розтягується і швидко порвався б.

Другий пункт — це автоткань. Чим натуральніше тканина використовується при створенні авточехла з тканини на автомобіль, тим краще чохол. В ідеалі, кількість синтетики у складі чохла залишається мінімальним.

Авточохли з тканини для салонів автомобілів діляться на два виду:

  • Модельні. Дуже якісні, створені під конкретний салон, виглядають дорого, зазвичай ставляться на автомобілі преміум класу.
  • Універсальні. Дешевше, є можливість установки на будь-який автомобіль, бувають різних колірних рішень, дуже функціональні.

Інтернет-магазин DDaudio.

Інтернет-магазин DDaudio — це місце, де можна купити тканинні авточохли за приємною ціною і з гарною якістю. Вибір і покупка чохла не займе багато часу і сил. Якщо вас цікавлять якісь питання, то питання, що цікавить звертайтесь до нас за телефоном. Наші працівники професіонали і дадуть відповіді на хвилюючі вас питання.

Наш магазин співпрацює тільки з перевіреними компанію з виготовлення аксесуарів для автомобілів. Для нас важлива наша репутація так, як на ринку автомобільної продукції ми вже більше 15 років.

Доставка та оплата

Замовити чохли з автоткани або чохол на капот у нашому інтернет-магазині дуже просто по всій території України. До того ж, ми доставляємо товари і в країни Європи. Товар оплачується відразу або при одержанні товару за допомогою післяплати.

Такі чохли — вигідна покупка для всіх, хто хоче зберегти акуратний вигляд салону авто або внести різноманітність у його зовнішній вигляд. Адже чохли з тканини здатні змінити авто до невпізнання.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка