Тюнінг Mini

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Категорії товару
Цена
от до ГРН
Close

Компанія Mini випускає самий маленький автомобіль, який випускається вже більше 40 років без особливих змін. Почалася історія Mini в кінці 40-х років. У 2011 році компанія випустила ретро-модель - Mini Countryman, а в 2015 році модельний ряд був скорочений з 9 до 5 моделей.

Кожен автолюбитель бажає надати своєму автомобілю особливий стиль, який буде відрізняти його від інших авто в загальному потоці. Тюнінг Mini – це кропітка праця, яка вимагає багато часу, але натомість він принесе ексклюзивний зовнішній вигляд автомобіля.

Деталі для тюнінгу Mini

У нашому інтернет-магазині ви знайдете якісні деталі для свого автомобіля. Тюнінг Mini додасть відчуття індивідуальності і надійності. Ми пропонуємо такі аксесуари для тюнінгу Mini:

  • накладки на багажник і дзеркала додадуть автомобілю особливу витонченість в екстер'єрі, виготовлені з нержавіючої сталі;
  • накладки на дзеркала з натурального карбону;
  • гумові килимки допоможуть завжди містити салон автомобіля в чистоті і порядку.

Наші фахівці допоможуть вибрати необхідні аксесуари, судячи з вашої моделі авто Mini. Переглянути всі деталі для Mini ви можете в нашому каталозі, переглянувши фото. Класичний образ автомобіля Mini важко переплутати з кимось іншим. Тюнінг Mini дозволить перетворити авто і зробити його зовнішній вигляд більш спортивним чи елегантним.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка