Тюнінг Porsche Macan 2014↗ рр.

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по

Всім відомо, що автомобілі марки Porsche володіють оригінальним дизайном. Моделі автомобіля займають високі позиції на світовому ринку, завдяки своїй надійності і високій якості. Творці моделі Porsche Macan називають його агресивним і вольовим. Тюнінг для Porsche Macan лише підкреслить всю ту силу і потужність, яку хотіли передати розробники моделі.

Рейлінги для Porsche Macan

Рейлінги для порше макан спроецированны виключно для даної моделі. Їх оригінальний дизайн та конструкція розроблені з урахуванням всіх особливостей автомобіля. Варто відзначити, що такий вид рейлінга виконує декоративну функцію.

Головні особливості рейлінга:

  • висока якість матеріалу;
  • установка відбувається безпосередньо на штатні місця;
  • міцність;
  • деталі для монтажу рейлінга надаються в комплекті;
  • висока зносостійкість.

Пластикові обважування і бічні пороги

Ви можете доповнити дизайн автомобіля пластиковими обважуваннями, які додадуть автомобілю масивності і важливості. Накладки легко встановити в домашніх умовах без сторонньої допомоги. Пластиковий обвіс не впливає на ходові якості автомобіля.

Бічні пороги виготовлені з високоякісного пластику й алюмінію. Встановлюються пороги в штатні місця автомобіля і не вимагають додаткових доробок. Всі кріплення порогів виготовлені з металу – це гарантує відмінну якість у використанні на довгі роки.

З перерахованого вище, можна зробити висновок, що тюнінг – одне з альтернативних рішень, якщо автовласник хоче підкреслити всю міць апарату та надати Porsche Macan неповторності.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Питання по товару

ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.