Автооптика

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Mark & Models
Цена
от до ГРН
Close

Оптика для авто

Автомобільна оптика - це не тільки спосіб персоналізувати дизайн вашого залізного друга, але і засіб поліпшити якість пересування в умовах поганої видимості. З цією метою проводять заміну автооптики на більш сучасну і менш енерговитратну. Та ж процедура стає життєвою необхідністю, якщо з якої-небудь причини світлові елементи вийшли з ладу.

Оригінальна оптика на авто поставляється в упаковці з найменуванням марки автомобіля, тобто здійснюється під брендом автовиробника, який і несе відповідальність за її якість і довговічність. Всі інші види виготовляються підприємствами під власною торговою маркою, хоча за технічними параметрами вони нічим не поступаються оригіналу.

При виборі авто оптики керуйтеся маркою вашого авто і роком випуску. Виробники випускають фари в суворій відповідності з геометрією місця установки, тому ви зможете швидко замінити пошкоджену освітлювальний елемент на новий. У разі, якщо ви хочете вдосконалити наявне обладнання, краще звернутися в спеціалізовану майстерню.

Як купити оптику на авто в Києві

В асортименті інтернет-магазину DDaudio ви знайдете передні фари, задні ліхтарі, накладки з підсвічуванням, повторювачі поворотів і протитуманні фари для різних  моделей. В залежності від конструкції та виду ламп, існує рефлекторна і линзованная автооптика. У першому виді використовуються галогенні джерела світла, у другому - ксенонові.

Галогенні лампи відрізняються дешевизною, це найбільш поширений тип. Вони дають світіння жовтуватого відтінку, так як колба лампи заповнена парами брому або йоду. Ксенонові лампи дорожчі, їх нутро заповнена інертним газом і дає рівний білий світ, порівнянний з денним. При однаковій потужності лампи ксенонова має набагато більшу величину світлового потоку в порівнянні з галогенною. І ті, і інші сконструйовані так, щоб світловий потік не засліплював зустрічні машини.

Найбільш сучасна і дорога автооптика працює на світлодіодах. Їх перевага - в мінімальній енерговитратності при високому світловому потоці і тривалому терміні служби. Є і недоліки: при виході з ладу одного світлового елемента замінити доведеться всю фару, так як конструктивно всі LED - елементи збирають на одній платі, і замінити їх поштучно неможливо. Зате з точки зору освітленості дороги в нічний час та безпеки руху, а також високій енергоефективності, LED фари мають незаперечну перевагу.

У каталозі нашого магазину ви знайдете всі вищеназвані варіанти. У нас є оптика на машини різних марок і року випуску за кращою ціною в Україні. Нашим каталогом дуже зручно користуватися: достатньо вказати найменування, рік випуску і вибрати категорію товару.

За доставку ваших замовлень відповідає автоперевізник, її вартість залежить від суми покупки і відстані. Ми оперативно відвантажуємо весь товар, так як все є на наших складах.

Доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка