Задні ліхтарі

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Цена
от до ГРН
Close

Задні ліхтарі на автомобіль

Задні ліхтарі автомобілів - така ж обов'язкова деталь автооптики, як і передні фари. В деяких сенсах у них подібне призначення, але є й істотні відмінності. Насамперед, задні фари - це спосіб інформувати інших учасників дорожнього руху про наміри та дії їде попереду транспорту. За допомогою стоп-сигналів, поворотников і габаритних вогнів ми повідомляємо водіям, які їдуть позаду машин про те, що ми гальмуємо або повертаємо, позначаємо свою присутність на дорозі.

Конструкція задніх ліхтарів залежить від моделі авто, але в неї обов'язково входять наступні елементи:

  • сигнал повороту (оранжевого кольору);
  • стоп-сигнал (червоний);
  • габаритні вогні (переважно червоного кольору).

У більш дорогих моделях використовується додатково сигнал заднього ходу. Він випромінює білий світ і призначений для інформування про те, що транспортний засіб рухається назад, а також для підсвічування дорожнього полотна ззаду. Це особливо зручно, якщо потрібно розвернутися або здати назад в умовах поганої видимості, а також якщо застосовується відеокамера заднього виду.

Задні ліхтарі у продаж завжди надходять парою, для лівої і правої сторони. Це обумовлено конструктивними особливостями, їх не можна поміняти місцями. Крім того, при тривалій роботі ламп їх світловий потік знижується. Необхідно проводити заміну обох світлових елементів, щоб вони світили з однаковою потужністю.

Як купити задні ліхтарі у Києві?

Підібрати сучасну автомобільну оптику для ремонту або тюнінгу вашого автомобіля допоможе інтернет-магазин DDaudio. В нашому асортименті є фари і задні ліхтарі для багатьох моделей в різному виконанні.

Лід - ліхтарі, або світлодіодні задні ліхтарі, користуються попитом в силу відмінного рівня світіння і тривалого терміну служби. Вони відрізняються низьким енергоспоживанням і оригінальністю дизайну. З їх допомогою транспортний засіб набуває рис індивідуальності. Світлодіоди розташовують усередині корпусу на спеціальній монтажній платі, завдяки чому з'являється можливість моделювати геометричний малюнок. В результаті ми маємо велике різноманіття дизайнів задньої оптики.

Щоб замовити комплект оптики з доставкою по Україні, потрібно вибрати марку транспортного засобу, рік випуску, категорію тюнінгу. Із запропонованого асортименту вибрати те, що вам підходить, і натиснути кнопку “придбати”. Відразу після надходження оплати (а її можна зробити в будь-якій зручній для вас формі), ми відправляємо товар на відвантаження. Всі товари є на складах, тому ви отримуєте тюнінгувати оптику в найкоротші терміни і за вигідною ціною. Приємного вибору!

Доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка