Автокозирки

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Mark & Models
Цена
от до ГРН
Close
Артикул: cpf008
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
3.75/5 Голосів: 28
ціна 3018 ГРН
-
+
Козирьок на лобове скло - о...
Козирьок на лобове скло - один з найбільш популярних і бажаних аксесуарів. В комплекті кріплення, рама, дефлектор. Рама встановлюється з допомогою кріплення на кузов. Потім вже встановлюється сам сонцезахисний козирок

Нерідко в потоці машин можна зустріти знайому марку і не впізнати її з першого погляду. Здавалося б ті ж форми і лінії, але щось яскраве, помітне, привабливе створює надзвичайний образ і стиль автомобіля. Всього лише невеликий штрих, якась дрібниця здатні прикрасити і підкреслити всі його достоїнства. Автомобільні козирки відносяться якраз до таких аксесуарів. І ті, хто вирішать його придбати будуть тисячу разів праві. Тим більше, що в інтернет-магазині DDAudio можна знайти те, що Вам потрібно, що максимально відображає Ваш характер і привертає естетично.

Автомобільні козирки - необхідний аксесуар

Краса і дизайн - це, звичайно ж добре, але чим ще зумовлена потреба в установці дефлектора на лобове скло? Спробуємо відповісти на це питання. Насамперед це не декоративний, а функціональний елемент, що полегшує життя водія і захищає автомобіль. До його основних завдань можна віднести:

  • запобігання засліплення водія захист від прямих сонячних променів - природно, це працює не у всіх випадках, а тільки до певного кута положення щодо сонця, тим не менш свою роль щодо запобігання засліплення і захисту очей козирок виконує;
  • зниження перегріву салону - цей елемент тюнінгу перешкоджає нагріванню внутрішніх поверхонь машини, тим самим зменшуючи згубний вплив на обшивку, передні сидіння, предмети інтер'єру; також це сприяє, хоч і незначно, більш слабкого нагрівання повітря всередині салону;
  • захист від осліплення при наявності додаткового освітлення - такий ефект має місце у випадку встановлення світлових приладів на краю даху автомобіля (при наявності багажника іншого варіанту установки освітлювальних елементів знайти складно);
  • перешкоджання впливу атмосферних опадів - за рахунок дефлектора досягається зниження обсягу води або вологи, що потрапляє на лобове скло, що кілька покращує видимість в негоду;
  • захист від потрапляння бруду, каменів, сміття на скло - таким чином можна домогтися зменшення ризику пошкодження окремої ділянки лобового скла, а також запобігти погіршення оглядовості в результаті забруднення або налипання сторонніх предметів.

Можливо, ефективність у всіх цих факторах і не буде такою значною, як хотілося б, але навіть у такому вигляді це зробить їзду більш комфортною та безпечною.

Види і форми дефлектора лобового скла

Як і багато аксесуари автомобільні козирки зустрічаються у різноманітті модельних рядів і виконань. Який з них краще підійде вашому автомобілю, вирішувати Вам, ну, а якщо виникають сумніви, варто детально вивчити асортимент на інтернет-ресурсі DDAudio або звернутися за консультацією до наших фахівців, які завжди будуть раді допомогти зорієнтуватися в наявної номенклатури.

Найчастіше виробники випускають автомобільні козирки під конкретну модель транспортних засобів. Хоча на ринку можна зустріти й універсальні вироби, які підходять до різних марок машини під певний типорозмір. В загальному ряду матеріалів для виготовлення дефлекторів лобового скла, що визначають їх властивості та характеристики, найбільш «ходові» пластик, оргскло і склопластик. Останній відрізняється найбільшою міцністю і довговічністю, відповідно і вартість товарів, вироблених на їх основі, найбільша.

Конструктивно автомобільні козирки представлені декількома видами продукції. В основному всі відмінності стосуються способу кріплення і дизайну аксесуара. Його установка може здійснюватися в таких основних варіантах:

  • на каркас у вигляді труби, що копіювала контури пристосування;
  • на універсальні кронштейни, підганяли до різних моделей автомобілів;
  • на спеціальний скотч.

Що стосується декоративної форми, стилю і оригінальності, то тут у виробників немає ніяких обмежень, тому у роздрібній мережі можна зустріти самі різні, у чомусь однакові, а в чомусь такі несхожі дефлектори лобового скла. Все визначає тільки Ваш смак і бажання підібрати найбільш підходящу для вашого улюблена річ.

Саме цими міркуваннями керується персонал інтернет-магазину DDAudio при формуванні асортименту реалізованої продукції і при її рекомендації замовникам. Професійні поради, налагоджена схема роботи, зручний сервіс і гнучка система роботи відрізняють діяльність нашої компанії на ринку онлайн-продажів товарів для тюнінга. Так що, якщо вже зважилися на придбання автомобільного козирка, не слід зволікати, краще набрати знайоме поєднання букв DDAudio та поринути у безмежний світ необхідних автоаксесуарів.

Доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка