Дефлектор на капот

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Mark & Models
Цена
от до ГРН
Close

Настав час познайомити клієнтів та відвідувачів сайту DDAudio з таким видом продукції галузі автотюнінгу як дефлектор на капот транспортного засобу. Що собою представляє і для яких цілей він служить, спробуємо пояснити недосвідченому споживачеві і всім тим, хто робить перші кроки в напрямку додаткової комплектації та оздоблення свого «залізного коня». Окремо зупинимося на одному з його типів, призначених для установки на капоті машини.

Дефлектор капота - що це таке?

Строго кажучи, дефлектор представляє з себе захисну конструкцію, виконану з пластику або лечкосплавного матеріалу, і встановлюється на визначене місце з зовнішньої сторони автотехніки. Це може бути капот, заднє та бокові скла, фари. За своїм змістом вони можуть бути різних форм, кольорів і способів кріплення.

«Мухобойка» - саме так прозвали в професійній дефлектор, що розміщується на капоті автомобіля. Вона встановлюється на передній його частині і здалеку помітна на міських дорогах і швидкісних трасах. Округлі форми і матовий блиск обов'язково привернуть погляди «колег по автотранпортному цеху» і всіх цінителів прекрасного. Однак красою і дизайнерським видом далеко не вичерпується функціональне призначення цієї корисної деталі.

За способом встановлення дані пристрої поділяються на види:

  • з внутрішнім кріпленням;
  • із зовнішнім кріпленням;
  • об'єднані.

Як правило, в конструкції виробів передбачається зазор між дефлектором і капотом, перешкоджає скупченню бруду і запобігає псування покриття капоту.

Призначення і функції «мухобойки»

Перш ніж приступити до вибору дефлектора капоту, слід задатися питанням, чи є в ньому потреба. Так, прихильники мінімалізму в підході до оснащення машини є і вони, швидше за все не будуть морочитися таким тюнінгом. І така думка має право на існування, проте наш досвід, як і практика використання цієї деталі авто нашими клієнтами, говорить про зворотне.

Так в чому ж утилітарна складова автомобільною «мухобойки»? Наведемо основні аргументи на користь застосування дефлектора на капоті:

  1. Захист лобового скла автомобіля від пошкоджень в результаті попадання дрібних каменів і твердих предметів;
  2. Запобігання виникнення подряпин і потоншення шару фарби в результаті контакту з абразивними частинками;
  3. Збереження в чистоті передньої частини транспортного засобу, що досягається запобіганням контакту з брудом, пилом, сміттям, комахами;
  4. Ослаблення впливу метеорологічних факторів (дощу, снігу, граду) на видимість і оглядовість водія;
  5. Підвищення динамічних характеристик руху авто за рахунок перенаправлення повітряних потоків;
  6. Поліпшення естетичних властивостей кузова і зовнішнього дизайну техніки.

Особливості встановлення дефлектора капоту

В цілому, монтаж «мухобойки» не представляє будь-якої складності. Тим не менш знання певних нюансів допоможе уникнути непотрібних помилок і прорахунків. Потрібно обов'язково зазначити, що універсалізм не властивий цьому виду товарів, для кожної марки машини застосовується свій дефлектор, в якому враховані всі її конструктивні особливості.

Якщо говорити про загальну схему установки, не зупиняючись на конкретній модифікації і способі кріплення, то вона полягає у виконанні декількох простих операцій. Насамперед, це очищення поверхні капота від бруду і підготовка до монтажу. Потім за допомогою кліпс і кріпильних елементів (гвинти або саморізи) через отвори в гумових ущільненнях і дефлекторах (в окремих випадках у вигляді вушок) проводиться фіксація пристосування на поверхні капота.

Дефлектор капота - рекомендація професіоналів

Компанія DDAudio рекомендує тільки потрібні автоаксесуари для Вашого «чотириколісного друга». Дефлектори на капот входять в їх число. У нас Ви знайдете товари для автомобілів всіх виробників і марок, вигадливих форм і дизайнерських рішень, широкої палітри кольорів і тонів. Купити спеціальні аксесуари у нашому інтернет-магазині - це вигідно, зручно і надійно витратити свої гроші для власного комфорту і захисту авто.

Доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка