Дефлектор лобового скла

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Mark & Models
Цена
от до ГРН
Close
Артикул: cpf008
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
3.75/5 Голосів: 28
ціна 3018 ГРН
-
+
Козирьок на лобове скло - о...
Козирьок на лобове скло - один з найбільш популярних і бажаних аксесуарів. В комплекті кріплення, рама, дефлектор. Рама встановлюється з допомогою кріплення на кузов. Потім вже встановлюється сам сонцезахисний козирок

Дефлектори лобового скла... Хтось скаже, що це зайва деталь для автомобіля і по-своєму буде правий. Багато автолюбителів ніколи не використовували цей аксесуар і навіть не замислювалися про його встановлення на машину і відповідно не відчували потреби в ньому. Так, такий підхід має право на існування, як, втім, і будь-який інший. Для тих же, хто не чужий прагненню до досконалості, до модернізації, до експерименту буде не зайвим дізнатися про всі можливості, нюансах і переваги, які дають автомобільні козирки.

Дефлектори лобового скла - «за» і «проти»

Як і у багатьох випадках автотюнингу, установка сонцезахисного козирка може бути пов'язана як з позитивними ефектами, так і з негативним впливом на окремі характеристики Вашого автомобіля.

До основних переваг дефлектора лобового скла можна віднести:

  • захист від сонячних променів;
  • запобігання верхній частині скла від каменів і дрібних предметів;
  • створення перешкод для потоку дощу чи снігу;
  • можливість установки додаткового освітлення.

Спеціально для скептиків та й заради об'єктивності зазначимо і деякі недоліки даного пристосування.

  • Автомобіль в більшості випадків представляє з себе збалансований з точки зору його аеродинаміки механізм. Тому установка додаткових елементів може порушити цей баланс, що в кінцевому підсумку позначиться на потужності і витраті палива.
  • У тих випадках, коли монтаж дефлектора здійснюється з допомогою гвинтових з'єднань, можуть створитися умови для руйнування лако-фарбового покриття і виникнення корозії.
  • Збільшення опору і перенаправлення потоку повітря можуть стати джерелами шуму.

Варто підкреслити, що зазначені негативні властивості характерні більшою мірою для примітивних і кустарних примірників козирків. У вироби солідних виробників ці фактори зведені до мінімуму і їх реальний вплив не досягає значних розмірів.

Як підібрати і де купити дефлектори

Геометрія, місце установки, спосіб кріплення, дизайнерські рішення і колірні рішення визначаються вашим смаком, уподобаннями і моделлю транспортного засобу. В основному наявні на ринку торгові марки пропонують готові комплекти для конкретної марки і серії машини. До їх складу також входять і кошти монтажу. Так що процедура інсталяції дефлектора лобового скла не забере багато часу і сил.

Говорячи про дефлекторах лобового скла не можна також не згадати про окремі їх категорії, а саме, про дощовиках. Ці кошти розміщуються на бічній частині по обидві сторони скла. Їх завдання, крім естетичної сторони питання, полягає у відведенні води або мокрого снігу з зони функціонування «двірників» і перешкоджання потрапляння їх додаткових обсягів на бічні вікна. Таким чином, їх наявність дозволяє поліпшити оглядовість водія у фронтальній площині, по боках і в дзеркала заднього виду в негоду.

Купити ж сонцезахисний козирок і дощовики краще в перевіреному місці, де на Ваш вибір буде запропонований широкий ряд типів і стилістичних форм виробів, а також максимальний набір послуг, сделающих покупку простий і бажаною. І таке місце відомо - це інтернет-магазин DDAudio. У нас Ви знайдете будь-які види та комплекти автоаксесуарів, використання яких перевершить всі Ваші очікування.

Побачивши свого «друга» в новому обличчі і відчувши всі переваги дефлектора лобового скла, Ви більше ніколи не поставите під сумнів необхідність у цій деталі. А її замовлення і покупка на веб-майданчику DDAudio тільки зміцнять Ваше прагнення ще і ще вдосконалювати зовнішній вигляд та інтер'єр Вашого автомобіля.

Доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка