Дефлектори

Товари

Це загадкове слово - дефлектор... Для багатьох воно ні про що не говорить, хтось щось чув, але не так, щоб орієнтуватися в предметі, а для кого-то вони давно вже стали звичним і навіть незамінною річчю у складі улюбленої машинки. Останні в наших рекомендаціях не потребують, а от для всіх інших уявімо цю деталь у всьому її різноманітті і багатофункціональності.

Дефлектори автомобільні - види і область застосування

Дефлектор представляє із себе пристрій служить для спрямування повітряних потоків з метою отримання певних переваг і практичної користі для машини і її власника. Сучасний ринок пропонує величезний вибір цих засобів, які різняться за призначенням, місцем встановлення, дизайну, вживаності, колірного виконання і по ряду інших ознак. Щоб внести ясність представимо у спрощеному вигляді класифікацію основних засобів даного типу.

  1. Дефлектори капоту (на водійському сленгу «мухобойка») - встановлюється на передній частині кришки капота. Основне їх призначення - це захист місця установки і лобового скла за рахунок спрямування зустрічного потоку повітря вище даху;
  2. Дефлектори лобового скла діляться на дві великі підкатегорії:
  • сонцезахисні козирки - розміщуються у верхній частині лобового скла і служать для обмеження зони контакту з зовнішніми природними і дорожніми факторами;
  • водостоки - назва говорить сама за себе, вони призначені для ефективного відведення зайвої вологи з оглядової поверхні і поліпшення видимості під час дощу чи снігу. Вони монтуються вздовж бічних меж лобового скла з обох його сторін.
  1. Дефлектори бокових вікон (у загальновживаному варіанті «вітровики») - закріплюються на верхній кромці рами бічних дверей і сприяють природної вентиляції салону через відкриті вікна без негативного впливу повітряного потоку.
  1. Задній дефлектор - у чому аналогічний за призначенням і схожий за формою (з поправкою на габарити) на козирки лобового скла.
  1. Дефлектор фар (в просторіччі іменовані «вії») - місце встановлення тут очевидно, втім, як і призначення пристосування - захист від бруду та механічних пошкоджень ліхтаря освітлення.

Така загальна картина, що формує спектр можливостей в тюнінгу автомобіля на основі використання дефлекторных пристроїв. Кожна з наведених категорій має свої підвиди, виконання і товарні ознаки. Все це змушує потенційного споживача глибоко вникати в вивчення споживчих властивостей і технічних характеристик виробів.

Основні вимоги до дефлектора

Перш ніж сформулювати вимоги, що пред'являються до цих захисним аеродинамічним пристроїв, необхідно визначити основні завдання, які вони покликані виконувати. Звичайно, кожен з видів дефлекторів призначений для реалізації специфічних і багатопланових властивостей. Однак весь їхній комплекс можна звести до трьох головних функцій:

  • захист від механічних пошкоджень;
  • обмеження впливу природних факторів;
  • естетичне перетворення автомобіля.

Оскільки аналізовані пристосування оберігають зовнішні поверхні транспортних засобів від каменів, абразивних матеріалів, твердих предметів і осколків, то вони повинні бути розраховані на значні динамічні навантаження. З цим завданням найкраще справляються карбонові дефлектори, але його відчутна для бюджету ціна може відлякати багатьох потенційних покупців. Більш доступні аксесуари з полімерних матеріалів. Тим більше, що вони задовольняють ще одній вимозі - мати легкий вагу. Єдине, що можна занести в актив пластмасових автомобільних дефлекторів, так це їх зносостійкість. І чим дешевше комплект пристроїв, тим цей параметр гірше, але тут вже, як кажуть, доводиться вибирати з двох зол. Ну, а зовнішній вигляд - справа смаку кожного окремого покупця.

Правильний вибір дефлектора - запорука безтурботного експлуатації

Насамперед перед походом у магазин і відвідуванням інтернет-майданчику слід визначитися, чи потрібен Вам максимально повний комплект дефлекторів автомобільних, чи вони підійдуть Вашій моделі чи варто зосередитися на окремих захисних елементах. Вибір кращого матеріалу і способу кріплення потрібно чітко зіставити з вашими очікуваннями і бюджетом. І тільки давши відповідь на базові питання, можна звернути увагу на стилістичне оформлення та колористичне рішення.

Але навіть правильний підхід і раціональне конструктивне рішення не завжди гарантують позитивний результат. Завжди є ймовірність нарватися на підробку і товари, вироблені кустарним способом. Тому не варто розриватися між різними пропозиціями, коли є старий надійний постачальник автоаксесуарів - компанія DDAudio. Ми реалізуємо тільки оригінальні вироби провідних виробників. Можемо Вас запевнити, що Ви не втратите ні в ціні, ні в терміні поставки, ні в зручності отримання дефлекторів для Вашого автомобіля.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка