Дуги кузова

Фільтр
не встановлено
Товари

Дуже часто елементи тюнінгу не несуть великого практичного значення, а якщо і несуть, то дуже незначне і обмежене. Як правило, в історії розвитку цих приладдя функціональне навантаження йде слідом за основним посилом створення аксесуара - зовнішній ефект і навмисна яскравість. У разі розгляду такої деталі, як дуги кузова, - все з точністю до навпаки. Спочатку виникла господарська або технічна потреба, а вже потім цей елемент став окрасою та спосіб надання агресії транспортного засобу.

Дуги кузова - енергія і потужність стали

Роллбары, як ще називають ці силові обважування, являють собою конструкцію з товстостінної сталі, вигнуті або зварені між собою, і встановлені на автомобіль для створення цілісного візуального образу і забезпечення певних функціональних вимог. Очевидно, що вони повинні у своїх габаритах, формах і переходах максимально співвідноситься з видом і параметрами кузова, інакше ні про яке естетичному переваги не може бути й мови. Диспропорції можуть сприяти і розбалансованості всієї механічної системи.

Традиційним матеріалом для виготовлення дуг є нержавіюча сталь. М'які метали, пластик і всілякі полімерні матеріали не можуть стати адекватною заміною у зв'язку з погіршенням властивостей загальної конструкції. Використання більш міцних металів недоцільно з урахуванням істотного подорожчання вироби. За колірним виконанням зазвичай застосовується метал без покриття або пофарбована в темні тони. Хоча в цьому відношенні можуть бути самі незвичайні і оригінальні рішення. Спосіб кріплення зазвичай передбачає створення роз'ємних з'єднань за допомогою болтів або саморізів, також можна зустріти нероз'ємний кріплення за допомогою зварювання.

Роллбары - практична сторона питання

Як ми вже згадували складові користі і утилітарності в застосуванні дуг на кузов автомобіля первинні по відношенню до декоративної функції. Хоча сучасні тенденції говорять про зміщення акценту в бік останньої. Тим не менш буде не зайвим згадати, чим цінні ці аксесуари:

  • збільшення огородженій площі по периметру кузова - це дозволить забезпечити більшу завантаження транспортного засобу;
  • захист транспортного засобу і багажу від пошкоджень в результаті падіння предметів або випадкових ударних впливів роллбары приймають удар на себе;
  • підвищення загальної жорсткості технічного відсіку - зменшує ймовірність деформацій каркаса автомобіля;
  • додаткова можливість для надійної фіксації вантажів - можна використовувати для кріплення ременів, ланцюгів, розпірок, стійок тощо;
  • захист заднього скла і пасажирів від каменів і предметів у кузові - при різкому гальмуванні, в аварійних зіткненнях або від випадкового каменю;
  • створення опори для людей у кузові, - і хоча правилами це заборонено, але швидкість, молодість і адреналін іноді беруть своє, а роллбары будуть тільки сприяти безпеці.

Не такий вже і маленький «послужний список» для такої простий і нехитрою деталі тюнінгу як дуги на кузов. Ну а детально зупинятися на їх стилістичної ролі просто не має сенсу. Вона очевидна і не вимагає яких-небудь доказів.

Компанія DDAudio - гарантія якості і надійності

Щоб Ваша покупка принесла практичну користь і задоволення, служила довго і ефективно, краще не ризикувати, купуючи вподобану річ у випадкових місцях. Нарватися на шахраїв у сфері автотюнінгу дуже легко: ринок переповнений пропозиціями сумнівного походження. Незважаючи на зовнішню простоту кузовних дуг, простору для «творчості» недобросовісних виробників і продавців вони залишають багато. Наприклад, це може бути застосовано дешевий матеріал з напиленням під нержавійку або нестійкий до зовнішніх впливів сплав або використана тонкостінна труба.

Від неприємних «сюрпризів» Вас позбавить замовлення вибраного виробу в інтернет-магазині DDAudio. Наша багаторічна історія, зароблена репутація, відповідальність перед офіційними постачальниками і перед споживачем є кращою рекомендацією нашої компанії. Придбані на нашій веб-майданчику дуги на кузов Вашої машини прослужать довго і принесуть чимало зручностей і приємних вражень у нелегку автомобільну життя.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка