Кенгурятники і підніжки

Товари
Chevrolet Niva Кенгурятник WT007 (нерж)
Артикул: dd61744
4.42/5 Голосів: 12
ціна 3413 ГРН
-
+
Матеріал - нержавіюча сталь...
Матеріал - нержавіюча сталь 304, посилена конструкція.
Chery Beat Кенгурятник WT002 (нерж)
Артикул: dd61521
4.36/5 Голосів: 11
ціна 5048 ГРН
-
+
Матеріал - нержавіюча сталь...
Матеріал - нержавіюча сталь 304, посилена конструкція.
Toyota FJ Cruiser Кенгурятник WT002 (нерж)
Артикул: dd61599
4.55/5 Голосів: 11
ціна 5048 ГРН
-
+
Матеріал - нержавіюча сталь...
Матеріал - нержавіюча сталь 304, посилена конструкція.
Toyota FJ Cruiser Кенгурятник WT004 (нерж)
Артикул: dd61734
4.5/5 Голосів: 8
ціна 3864 ГРН
-
+
Матеріал - нержавіюча сталь...
Матеріал - нержавіюча сталь 304, посилена конструкція.
Chery Beat Кенгурятник WT004 (нерж)
Артикул: dd61643
4.42/5 Голосів: 12
ціна 3864 ГРН
-
+
Матеріал - нержавіюча сталь...
Матеріал - нержавіюча сталь 304, посилена конструкція.

Будь-який власник позашляховика знає про те, що дуже важливо захистити автомобіль від пошкоджень. У разі, якщо ви постійно стикаєтеся з різними перешкодами на бездоріжжі, силовий обвіс – це те, без чого ви не зможете обійтися.

Варто відзначити, що він надійно захистить корпус автомобіля, завдяки тому, що бере удар на себе. Такий захист убезпечить не тільки від ударів, але і заощадить ваші кошти в разі необхідності ремонту.

Головні особливості силового обважування:

  • захистить бампер при ударі в дерево і інші перешкоди, які можна зустріти на бездоріжжі;
  • легко витримує підйом домкратом;
  • в обважуванні є спеціальне місце для установки лебідки або іншої оптики;
  • має хороші буксирні проушини;
  • володіє гарним захистом від корозії;
  • естетично виглядає на позашляховику.

Всі шукають спосіб зробити свою машину ще більш надійної, безпечної та функціональної. Задні дуги забезпечать надійний захист від невеликих ушкоджень, а також вони додадуть автомобілю привабливий ефект масивності. Спеціальні бічні підніжки полегшать доступ до салону вашого позашляховика або автобуса.

Передні силові обвіси

Масивну конструкцію силового бампера на позашляховик або пікапа виготовляють з цілісного листа, який має властивість згинатися під потрібну форму. Відомо, що чим менше в конструкції даного типу зварювальних швів, тим вона більш надійна і міцна. Також варто відзначити, що зварювання не частіше піддається корозії, ніж цільний метал.

Зверху на передній бампер зазвичай приварюється кенгурин, який прикриває радіатор, а також часто захищає фари. Також кенгурятник допоможе легко пересуватися на бездоріжжі і долати чагарники і невеликі дерева. Для того, щоб забезпечити передню захист авто, висота кенгурина повинна трохи виступати за межі капота.

Бампер забезпечить надійну задню захист передньої частини авто при наїзді на купини, пеньки, каміння та інші перешкоди, які можна зустріти на бездоріжжі. Найчастіше, силовий обвіс оснащений спеціальним упором для підніжки під лебідку або рейкового домкрата.

Бічні силові обвіси

Для того, щоб убезпечити бічні частини позашляховика встановлюються спеціальні бічні обважування. Пороги виконують не тільки захисну функцію, вони виконують функцію опори у випадку, якщо потрібно підняти автомобіль збоку. Вони повинні бути виготовлені з надійного матеріалу, який здатний витримати великі зусилля. Для досягнення цієї функції, бічний обвіс, так само як і передні, кріпиться на силові частини позашляховика. Від захисту крил не потрібно величезної міцності, тому кріпиться вона просто до кенгурину і порогах.

Установка силових обважень

Установка обважування дуже важлива частина перед підготовкою автомобіля до пригод на бездоріжжі. Варто відзначити, що силові елементи обваження не тільки захищають позашляховик від ушкоджень, але і доповнюють його величезним рядом переваг. У разі, якщо позашляховик готується до тривалої їзди по бездоріжжю, ми допоможемо вам підібрати необхідний обвіс і встановити його за прийнятною ціною надійно та якісно!

Знаючи, що таке силовий обвіс – можна на 100% сказати, що це необхідна і важлива частина для позашляховика. Він найбільш ефективний для пікапів, які мають окрему раму у кузові. Авто без рам не призначені для їзди по серйозному бездоріжжю. Якщо ви замислюєтеся над покупкою позашляховика чи він у вас є, обов'язково подумайте про його захист.

Алюминиевые площадки Maya V2

Крім цього, додатковий захист на мікроавтобус у вигляді кенгурятника – це не тільки привабливий вигляд для вашого автомобіля, але і безпеку пасажирів.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка