Задні підніжки

Фільтр
не встановлено
Фільтр
Підбір по параметрах
Models
Close
Товари
Citroen Jumpy 1996-2007 Задня дуга
Артикул: dd22401
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
4.5/5 Голосів: 6
ціна 5070 ГРН
-
+
Якісна нержавійка, підвищен...
Якісна нержавійка, підвищена міцність, кронштейн в комплекті.

Якщо Ви є щасливим володарем фургона, мікроавтобуса або позашляховика, то Вас цілком може зацікавити така категорія товарів, як задня підніжка або задня захист кузова. У цій групі товарів, безумовно, можна знайти засіб підвищення зовнішньої привабливості, підкреслення фірмових обрисів і переваг конкретної марки автомобіля. А крім того, багато цінних і корисних властивостей.

Задня підніжка - захист і зручний апгрейд

На додаток до естетичного вигляду і стильному дизайну цей аксесуар забезпечує додатковий захист кузова і створює опорну поверхню, яка може бути корисна в самих різних ситуаціях, пов'язаних з експлуатацією автомобілів. У більшості своїх виконань задня захист або підніжка можуть мати наступний вигляд:

  • захисна дуга;
  • плоска широка підніжка;
  • локалізована захист по центральній осі автомобіля;
  • задня окантовка по ширині транспортного засобу;
  • суцільна задня захист з цільними кутами.

Як правило, даний елемент тюнінгу виготовляється з трубчастих заготовок або плоских прямокутних поверхонь, які кріпляться до кузова машини. Вони можуть мати форму суцільної лінії або ламаної конфігурації з розміщенням окремих ділянок в різних площинах. В якості матеріалів в більшості випадків застосовуються нержавіюча сталь, алюміній і різні сплави. Вони також можуть мати пластикові і гумові ділянки.

Задня захист (підніжка) від компанії DDaudio

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете повний і різноманітний вибір протекторних засобів для задньої частини фургонів і інший вантажопасажирський техніки. До Ваших послуг грамотно підібраний модельний ряд пристосувань, широкий асортимент продукції для різних марок і модифікацій машин, професійні консультації наших менеджерів.

Звернувшись в компанію DDaudio, Ви можете бути абсолютно впевнені в оригінальності і якісному виконанні товарів для тюнінга. Замовлення придивилася задній захисту займе якісь пару хвилин, а зручна форма розрахунку і отримання продукції не відніме у Вас багато сил і не потребує виконання додаткових заходів. Ефект же від покупки Ви будете пожинати протягом багатьох років експлуатації автомобіля, отримавши всі переваги роботи з надійним і добросовісним постачальником.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка