Форкопи

Фільтр
не встановлено
Товари
Peugeot 301 Фаркоп (ErkulAuto)
Знижка
Артикул: for006
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
4.17/5 Голосів: 6
ціна 2000 ГРН
-
+

Фаркоп відноситься до тієї частини тюнінгу, практичне значення якого для транспортного засобу та його водія безсумнівно. Про його естетичної сутності ще можна посперечатися, а ось чітка функціональна прив'язка говорить про те, що це не просто примха автовласника, а сама що ні наїсти нагальна необхідність. Але тим не менш зовнішній вигляд і конструкція тягово-зчіпного пристрою грає не останню роль у процесі вибору цього пристосування. На сторінках інтернет-порталу DDAudio Ви знайдете велика їх різноманітність, однак щоб вибір був цілком свідомим і грунтовною пропонуємо невеликий огляд про даному предметі.

Фаркоп - Ваша впевненість і безпеку

Перш, ніж перейти до типів і конструкцій ТСУ, позначимо основні завдання, які виконуються з допомогою цього пристосування:

  • транспортування причепів та інших навісних пристроїв;
  • буксирування інших транспортних засобів;
  • захист задньої частини автомобіля від ударів у ДТП або наїзду на перешкоди.

Для ефективного виконання даних функцій фаркоп повинен відповідати технічним вимогам до виробів даного класу. Саме тому наш інтернет-магазин співпрацює тільки з відомими і перевіреними виробниками автоаксесуарів, а також прислухається до думки професіоналів і клієнтів ресурсу.

За типом і характером зчеплення механізмів розрізняють кілька варіантів виробів, серед яких найбільше розповсюдження одержали буксирувальний гак, так звана «европетля» і кульове пристрій. Останнє властиво для легкових автомобілів, два інші - для вантажівок і позашляховиків, розрахованих на транспортування великовагових засобів. З урахуванням способу навішування на каркас автотранспортного пристрої виділяють фаркопи з жорстким кріпленням, як правило на основі болтових з'єднань, і легкознімні пристосування. В окремих випадках ТСУ приварюється до корпусним елементів, що, природно, не передбачає можливості його демонтажу.

Основні характеристики і вимоги до ТСУ

Вибираючи ті або інші виконання фаркопа, автомобілісти керуються власними міркуваннями і уявленнями про те, як він повинен виглядати. Так, масивне тягово-зчіпний пристрій на малопотужній машині буде виглядати незграбно. З іншого боку порівняно недорогий намертво прикріплений фаркоп до джипа додасть йому брутальності і анрессивности.

В цілому, ТСУ повинні задовольняти наступним вимогам:

  • бути надійним і міцним;
  • забезпечувати надійне зчеплення тягового й причіпного механізмів;
  • відповідати дозволеної (гранично-допустимої) навантаженні;
  • легко встановлюватися на кузов транспортного засобу;
  • бути простим в експлуатації;
  • не псувати зовнішній вигляд автомобіля.

Бажання автовласника заощадити часто грає з ним злий жарт. Наприклад, експлуатуючи недороге пристосування, розраховане на певну вагу на великих навантаженнях, водій створює ризик виникнення аварійної ситуації. Особливо це може проявитися при русі під нахилом вгору або вниз з небезпекою виламування фаркопа або відриву буксированого кошти. У цьому питанні важливо тверезо оцінити планований режим використання пристосування і Ваші фінансові можливості.

Купівля та встановлення фаркопу

Що стосується місця придбання тягово-зчіпного пристрою, двох думок бути не може: тільки компанія DDAudio запропонує найбільший вибір і різноманітність виконань необхідного аксесуара. Крім того, наші фахівці завжди підкажуть, на що варто звернути увагу, чому віддати перевагу і як краще застосовувати набуте пристосування.

І раз вже мова зайшла про рекомендаціях, поспішаємо нагадати, що фаркопи з невеликим тяговим зусиллям можна встановити самостійно. Вони, як правило, на це розраховані. А от монтаж навантажених пристроїв краще довірити професіоналам, щоб уникнути негативних наслідків недостатньо надійної установки.

Пам'ятайте, що Ви завжди можете розраховувати на всебічну підтримку й допомогу наших співробітників у будь-яких питаннях автотюнінгу. А придбаний в інтернет-магазині DDAudio фаркоп ще не раз виручить Вас в екстремальній ситуації. Так і в звичайних умовах буде служити довго і справно.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка