Карбонові накладки

Фільтр
не встановлено
Фільтр
Підбір по параметрах
Close
Товари

Накладки з натурального карбону - ідеальний спосіб підкреслити не тільки яскравість, індивідуальність і елегантність Вашого автомобіля, але і надати йому елітарності. Ці аксесуари будуть вигідно відрізняти їх власника від своїх «колег», що експлуатують хромовані або пластикові аналоги. Витончена формами і вишуканий блиск карбонових накладок видно навіть здалеку, їх ні з чим не сплутаєш ні на що не проміняти.

Накладки з натурального карбону - сила і краса

Чим же так привабливі і цінні ці вироби? Основні їх переваги зумовлені фізико-хімічними властивостями самого матеріалу, який має складну волокнисту структуру, що включає вуглецеві освіти, полімери, акрилові смоли. Отримані сполуки відрізняють такі якості:

  • висока питома міцність (на одиницю маси);
  • стійкість до механічних дій (ударів, поштовхів, абразивного зношування);
  • привабливий зовнішній вигляд.

Поєднання таких переваг не могло не знайти свого застосування в сфері автотюнінгу. Адже приємний для сприйняття образ і міцнісні характеристики і є основними його завданнями. За показником міцності карбон значно перевершує сталь та інші матеріали, залишаючись при цьому досить легким. Це дозволяє використовувати накладки з натурального карбону мінімального ваги і товщини, що не призводить до збільшення витрати палива і порушення аеродинамічних властивостей транспортного засобу.

Як не помилитися у карбонових накладках

Продукція на основі карбонових сполук набагато перевищує в ціні такі ж товарні позиції, виконані з іншої сировини. Все це штовхає недобросовісних підприємців на всілякі хитрощі і підробки, видаючи їх за натуральний карбон. Ймовірність придбати контрафакт, та ще і за чималі гроші завжди існує. Цю не буде проблемою, якщо Ви добре розбираєтеся в предметі або у Вас є знайомий фахівець, в крайньому випадку, якщо Ви готові піти на ризик. Але є й інше рішення - купити накладки з натурального карбону у перевіреного постачальника автоаксесуарів.

Компанія DDAudio якраз таким і є. Більше того, ми є провідним оператора ринку з більш ніж десятирічним стажем. А це говорить про багато що. Нас цінують, нам довіряють, до нас звертаються. У нас ви знайдете найширший вибір карбонових накладок: на лобове скло і капот, бампер і радіатор, на дзеркала та ручки і навіть на фари і дверний замок. Звернувшись в наш інтернет-магазин Ви завжди можете бути впевнені, що купуєте дійсно цінну річ на самих вигідних умовах.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка