Кунг

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по

Цей розділ буде корисний виключно власникам пікапів, оскільки кунги та всілякі пристосування для закриття простору службової частини кузова цього автомобіля просто не потрібні власникам інших транспортних засобів через брак даного елемента конструкції. Власне ми і визначили основну задачу розглядуваного пристосування - обмежити доступ і замкнути в одному об'ємі задню частину пікапа. У чому їх особливості і які ще засоби можна використовувати для цих цілей з'ясуємо далі.

Кунги для пікапів - оптимальне рішення

Задавшись необхідністю дообладнати автомобіль цього класу, необхідно розуміти, що таке додаткове пристосування обійдеться недешево, беручи під увагу його габарити, конструктивні особливості, внутрішню обробку і інші фактори. І якщо бюджет не дуже обмежений, то установка кунга раз і назавжди вирішить всі проблеми, пов'язані з перевезенням і безпекою речей і пасажирів. У цьому випадку утворився обсяг може застосовуватися для обладнання спальних місць, перевезення габаритних та нестандартних предметів, транспортування спортивних снарядів і техніки

З «мінусів», як вже згадувалося, це ціна. Крім того, можна згадати громіздкість конструкції і складність її установки. При неправильному кріпленні створюються передумови для пошкодження бортів машини. Всі ці проблеми можна вирішити і ніяк не применшують достоїнств пристрою.

Фактор матеріалу у виборі кунга

На сьогоднішній день наявні у продажу вироби представлені в 3 варіантах залежно від основного матеріалу продукції:

  • склопластик - зовні привабливий матеріал, який збереже тепло і не пропустить вологу, але має тенденцію до появи тріщин і порушення геометрії при вібрації, «викручування», низьких температурах;
  • ABS - досить міцні, легкі з хорошою аеродинамікою, але чутлива до частих перепадів і критичним значенням температур, може піддаватися підвищеному зносу і деформації при зсуві кузова;
  • оцинкована сталь - забезпечує жорсткість каркаса і міцність корпусу, що запобігає від пошкоджень, несприйнятлива до погодних умов, ремонтувати, може використовуватися під рейлінги і багажник, з негативу - більший вага і висока вартість.

При нормальних умовах експлуатації без перевантаження і штурму бездоріжжя в середній смузі в стабільних кліматичних зонах цілком підійдуть кунги зі склопластику і ABS. Якщо ж ви плануєте навантажувати свою «конячку» по-повній, то доведеться розщедритися і витратитися на металевий кузов.

Альтернативні засоби накриття кузова пікапа

В якості аналогів кунгов широке поширення отримали більш прості і дешеві способи огородження кузова. Розглянемо деякі з них.

  1. Тент

Найпростіший і дешевий спосіб закрити задню частину автомобіля, легкий в установці і практичний в експлуатації. Однак його захисні функції швидше декоративні, сторонній доступ не перекривається (точніше перешкода дуже просто долається), немає можливості перевозити вантажі поверх укриття. Цей варіант можна розглядати більшою мірою як тимчасовий.

  1. Ролети

Легко відкривається і закривається (в тому числі на ключ) механізм, естетичний і зручний в обігу. Багато в чому не позбавлений недоліків тентів, може підтікати, не використовується як опорна поверхня, при незначних деформаціях може заїдати і клинить.

  1. Кришка

Являє собою жорстку пластину, встановлену між бортами, створюючи з останніми єдину площину. Вона надійна, важко відкриваються, захищає від опадів, застосовується для зовнішнього кріплення предметів. З негативних властивостей - істотне обмеження ізолюючих простору.

Кунги та інші пристосування для пікапа від DDAudio

Нами представлений далеко не повний перелік всіх можливостей і конструктивних рішень для кузова автомобіля класу «Пікап». Набагато більше ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Завдяки прямим контактам з виробниками і статусу дилера всі новинки ринку тут же виявляються в полі нашого зору і на складах компанії.

Поспішайте і Ви приєднатися до армії клієнтів DDAudio, отримавши найкращий сервіс і умови в Україні. Кунги, кришки, ролети і море аксесуарів чекають Вас на сторінках сайту, відомого далеко за межами країни.

Доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка