Тюнінг пороги

Фільтр
не встановлено
Фільтр
Підбір по параметрах
Models
Close
Товари

Тюнінгові пороги - це, передусім, данина автомобільній моді, а вже потім корисна деталь на Вашій машині. На пороги припадає основна несуча навантаження в конструкції транспортного засобу. Від їх стану залежить жорсткість корпусу і загальне враження від «чотириколісного друга». Саме тому автовласники нерідко вдаються до оснащення порогів додатковими виразними і функціональними засобами.

Тюнгиговые пороги - види і способи

Можливості для зміни вигляду та дообладнання порогів не такі широкі, як може здатися на перший погляд, проте досить різноманітні за своїм виконанням. У загальній масі обважень можна виділити три основних напрямки для їх тюнінгу, які у великому асортименті представлені в інтернет-магазині DDaudio.

  1. Пластикові накладки (вони ж спідниці та фартухи).

Встановлюються в дорожньому просвіті між колесами, прилягаючи торевой частиною до порогів. Крім того, що ці пристрої надають спортивний і динамічний вигляд транспортного засобу, в них можна відшукати і цілком практичні переваги:

  • поліпшення аеродинаміки за рахунок упорядкування напрямку руху потоку повітря, завдяки чому запобігається поява завихрень і збільшується притискна сила;
  • запобігання пошкоджень покриття і передчасного зносу допомогою обмеження контакту з факторами зовнішнього середовища;
  • продовження терміну служби кузова і відсутність необхідності в передчасному ремонту, який може виникнути від попадання каменів, наїзди на перешкоди і відповідно корозії металу.

Таким чином, цей автоаксесуар може послужити добру службу навіть тоді. Коли цього зовсім не чекаєш від такого елемента обважування. Традиційним матеріалом для нього є пластик, однак зустрічаються і алюмінієві вироби. Як правило, накладки вимагають фарбування під колір автомобіля, яка здійснюється поверх наявного шару грунту.

  1. Підніжки.

Виконуються у вигляді об'ємних плоских конструкцій, що забезпечують додаткову опорну площину для зручності посадки пасажирів та для вантаження багажу. Це її основне призначення, хоча і декоративна і захисна складові в цій деталі теж присутні. Зазвичай їх виготовляють з суперміцного алюмінієвого сплаву, стійкого до зносу, з прогумованою поверхнею, однак на ринку можна зустріти вироби з інших матеріалів.

  1. Бічний захист.

Являє собою жорсткий обвіс трубчастого типу уздовж лінії порога, на поверхні яких є пластикові або прогумовані напади. Ця конструкція має наступне призначення:

  • захищають корпус в можливих ДТП та аваріях;
  • запобігають пошкодження порогів при випадковому наїзді на бордюри, зіткненні з твердими поверхнями, вильоти каміння;
  • забезпечують зручність посадки і навантаження.

Крім того, вони відіграють досить помітну декоративну роль, особливо якщо розглядати їх в одному ансамблі з кенгурятником або дугами. Основним матеріалом для такого роду виробів виступає високоміцна сталь з одним або кількома хромованими покриттями.

Купити товари для тюнінгу порогів швидко і зручно

В арсеналі інтернет-магазину є великий набір обважень для вашого автомобіля. Тут Ви зможете знайти найрізноманітніші автоавксессуары, які не тільки прикрасять, але і зроблять більш захищеним і комфортним Вашого «підопічного». Серед величезного ряду товарів можна не тільки вибрати бажану модель кошти для тюнінгу порогів, але і підібрати додаткові вироби, які будуть ідеально підходити і доповнювати один одного. Все це дозволить Вам додати яскравий і неповторний вигляд Вашої машини. При цьому можна не боятися втрати товарного вигляду, експлуатаційних властивостей або поломки обважування через короткий відрізок часу. Ще однією перевагою покупки в нашій компанії є зручний і доступний сервіс інтернет-продажів. Завдяки йому Ви можете вибрати зручний для Вас спосіб доставки, форму оплати та дисконтні пропозиції на наступні замовлення.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка