Спойлери

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Марка / Модель
Цена
от до ГРН
Close
Дефлектор лобового скла Volkswagen T5
Артикул: 7522-555
ціна 3480 ГРН
⚠️ Є в наявності, але закінчується
-
+
Спойлер на Фольцваген Т5 мо...
Спойлер на Фольцваген Т5 монтується над лобовим склом і зроблений з скловолокна. До даху кріпиться за допомогою силікону. Покращує аеродинамічні властивості машини і перешкоджає забрудненню скла під час сніжної або дощової погоди.

В середовищі любителів тюнінга спойлери є предметом особливої уваги. Ця помітна деталь здатна перетворити будь-яку машину, навіть якщо мова йде про стареньку вітчизняної марки авто. Не секрет також, що вона може зробити сприятливий вплив на характеристики ходу транспортного засобу на великих швидкостях. Виходячи з цього, даний аксесуар користується заслуженою популярністю у любителів швидкої і комфортної їзди.

Спойлер - не просто модний обвіс

Напевно вже всі автолюбителі, хто так чи інакше має відношення до тюнінгу свого «підопічного», знають теорію про аеродинамічних потоках, які позначаються на стабільності і плавності ходу транспорту. Не заглиблюючись у деталі, відзначимо, що потоки повітря, проходячи під днищем авто, здатні чинити на нього певний тиск у вертикальній площині, спрямований знизу вгору. З іншого боку за автомобілем виникають завихрення повітряних мас і формується розріджений простір, що створює додатковий опір руху. За рахунок установи спойлерів досягається вирішення наступних завдань:

  • поліпшити керованість - завдяки посиленню притискної сили;
  • знизити ризик заносу - досягається стабілізацією руху;
  • зменшити опір і витрати потужності допомогою зниження різниці тисків спереду і ззаду автомобіля;
  • підвищити ефективність гальмівної системи з-за додаткового охолодження і охолодження колодок, дисків і барабанів;
  • зменшити витрату палива, що виникає унаслідок додаткових опорів і різновекторних сил;
  • удосконалити зовнішній вигляд за допомогою привабливого візуального образу, різноманіття форм, кольорів та конфігурацій.

В деяких випадках наявність спойлерів може сприяти зниженню забруднення стекол від бруду, сміття, води. Треба зауважити, що далеко не кожен обвіс здатний дати позитивний результат, у багатьох випадках він може бути настільки незначним, що не має сенсу навіть зв'язуватися з дорогим тюнінгом, в деяких він може навіть нашкодити аеродинаміки автомобіля. До істотних мінусів цього елемента можна віднести зменшення дорожнього просвіту, що для вітчизняних доріг (а місцями і бездоріжжя) це може критично.

Застосування і види спойлерів

Цей аксесуар в першу чергу рекомендують власникам транспортних засобів із заднім приводом для притиснення провідної осі до дороги і отримання максимального прискорення від обертання рушіїв. В цьому випадку засіб перенаправлення повітряних потоків встановлюють на краю кришки багажника або п'ятої двері. У фронтальній частині автомобіля він кріпиться знизу переднього бампера. Для врівноваження всіх сил і напрямків руху повітря бажана установка пари навісів з обох боків машини. Крім основних видів пристроїв використовуються також спойлери для даху, елементів гальмівної системи, а також дифузори у вигляді повітряних каналів в кузові.

Аеродинамічні обважування переважно виготовляють з алюмінію або різного за складом пластику. У більш дорогому сегменті це може бути неіржавіюча сталь хромована або карбон. Розрізняють також універсальні спойлери і вироби, прив'язані до конкретної моделі транспортного засобу. Просунуті фахівці тюнінгу замовляють ексклюзивні пристосування або модернізують стандартні. Щодо способу кріплення виділяються три групи товарів: на спеціальної двосторонньої клейкої стрічки, на скляному клеї або герметику, а також за допомогою гвинтових з'єднань.

Кращий спосіб обзавестися необхідним обладнанням

Для того, щоб купити спойлер, можна піти в автомобільний магазин або на ринок і вибрати необхідний аксесуар. При цьому завжди є ризик отримати товар невідомого походження і сумнівної якості, а через деякий час може постати питання повторного придбання обважування. Багато, розчаровані першим досвідом тюнінгу розчаровуються в ньому на весь подальший час експлуатації автомобіля. Ми ж пропонуємо власникам транспортних засобів звернути увагу на сертифіковану продукцію європейського рівня за цілком доступними цінами. Здійснити покупку деталі для поліпшення аеродинамічних властивостей без зайвих хвилювань і негативних наслідків можна в інтернет-магазині DDaudio. Скориставшись наданими можливостями підбору і покупки жаданого аксесуара, Ви отримаєте саме той результат, на який розраховували, плануючи обзавестися обвісом. З усього наявного асортименту виробів у нас Ви обов'язково знайдете те, що буде радувати око і допоможе Вашому автомобілю працювати на максимумі свого потенціалу.

Доставка

Гурт і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Замовити