Тюнінг переднього бампера

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Mark & Models
Цена
от до ГРН
Close
Артикул: CXK-TY10-1001
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
4.6/5 Голосів: 5
ціна 28400 ГРН
-
+
Передній бампер, решітка, з...
Передній бампер, решітка, задній бампер, монтажні елементи
Артикул: dd65084

Виберіть:

4.46/5 Голосів: 13
ціна 19525 ГРН
-
+
Для 2009-2012 років потрібн...
Для 2009-2012 років потрібна заміна оптики, для 2013-2015 заміна оптики не вимагається
Артикул: dd65083

Виберіть:

4.15/5 Голосів: 26
ціна 21300 ГРН
-
+
Для 2009-2012 років потрібн...
Для 2009-2012 років потрібна заміна оптики, для 2013-2015 заміна оптики не вимагається
Артикул: dd65086

Виберіть комплектацію:

4.69/5 Голосів: 13
ціна 46150 ГРН
-
+
Для 2009-2012 років потрібн...
Для 2009-2012 років потрібна заміна оптики, для 2013-2015 заміна оптики не вимагається
Артикул: dd65081

Виберіть:

4.14/5 Голосів: 7
ціна 42600 ГРН
-
+
Для 2009-2012 років потрібн...
Для 2009-2012 років потрібна заміна оптики, для 2013-2015 заміна оптики не вимагається
Артикул: dd86545

Оберіть:

5/5 Голосів: 1
ціна 53250 ГРН
-
+
Для 2009-2012 років потрібн...
Для 2009-2012 років потрібна заміна оптики, для 2013-2015 заміна оптики не потрібна
Артикул: dd62943-65

Виберіть тип бампера:

3.54/5 Голосів: 13
ціна 15620 ГРН
-
+
В комплекті: Передній бампе...
В комплекті: Передній бампер, підставка під номер, хромовані вставки, муляжі інтеркулера

Тюнінг переднього бампера - це завжди актуально для будь-якого автомобіліста, адже ця частина машини ідеально підходить для проведення перетворень. По-перше, ця частина кузова в першу чергу впадає в очі іншим учасникам руху, по-друге, фронтальна площина має велике значення для аеродинаміки, та й сама конструкція лицьової сторони транспортного засобу дає широкі можливості для зміни її зовнішнього вигляду. Саме тому водії відводять провідну роль у процесі додаткового оснащення маніпуляцій з бампером.

Тюнінг переднього бампера - види і способи проведення

Набір зовнішніх змін цього конструктивного елемента залежить від тих цілей, для яких вони проводяться. Це може бути просто красивий атрибут естетичного смаку автовласника, а може бути цілком функціональна деталь, здатна принести чималу користь. Ну а якщо в автоаксессуаре це все присутнє разом, то можна говорити про вдало проведений тюнінгу. Розглянемо основні можливості дооснащення переднього бампера і той позитивний ефект, який вони можуть дати.

  1. Накладки - можуть бути у вигляді спойлерів або дифузорів і впливають на перерозподіл потоків повітря, векторів і значень виникають зусиль при русі транспортних засобів. Добре сконструйований, виготовлений і підібраний обвіс дозволяє поліпшити стабільність ходу, поглинути частину ударної енергії і справити враження на колег-автолюбителів. При цьому потрібно пам'ятати, що ця деталь повинна мати обтічну форму з переважанням по площі верхній частині бампера, в якій небажано наявність вирізів, що виводять повітряний потік під корпус машини. Для гармонійного зовнішнього вигляду використовують акуратні без надмірностей накладки, стилістично відповідають особливостям бампера і моделі автомобіля, які встановлюють так, щоб вони не були вище рівня порогів.
  2. Решітка радіатора - встановлюється замість заводських, як правило, в недорогому примітивному виконанні, виробів. Цей аксесуар використовують для запобігання попадання бруду, сміття, комах в ребра теплообмінника, захисту від каменів і надання привабливих рис, нових ліній і пропорцій Вашому улюбленцю. Забезпечення нормального теплообміну - це основне завдання даного аксесуара, тому занадто дрібні комірки решітки неприпустимі. Крім того, для надійної і безперебійної роботи транспортного засобу бажано вибирати вироби з міцного матеріалу, добре витримує високі температури.
  3. Пристрої пасивного захисту - представлені в основному кенгурятники (кенгурина), які покликані забезпечити максимально можливу безпеку при зіткненнях і дорожньо-транспортних пригодах. Ці пристрої являють собою зварні конструкції з металевих труб і пластин, різних форм, висоти і розмірів. Вони можуть розміщуватися в центральній частині фронтальної сторони машини, а можуть охоплювати всю її ширину і навіть виконувати роль протектора для крил. Сучасні моделі захистів в повній мірі дозволяють відносити їх, крім усього іншого, до елементів зовнішнього дизайну з яскравим і агресивним посилом для іншого транспорту в дорожньому потоці.
  4. Додаткова підсвічування - вона може виступати в якості самостійного засобу тюнінгу, а може комбінуватися з різними типами обважень. З практичної сторони застосування ліхтарів, що не входять у штатну комплектацію, можна відзначити кращу видимість просторової зони перед автомобілем, дублювання функцій штатних фар при їх виході з ладу. Більшою мірою все ж вони покликані надати індивідуальності і навмисною помітності зовнішнім виглядом авто.

Автоаксесуари компанії DDaudio для переднього бампера

Наш інтернет-магазині пропонуємо самий широкий модельний ряд товарів для тюнінгу переднього бампера. Наші склади регулярно поповнюються новими партіями продукції, здатної прикрасити, захистити і підвищити комфорт транспортного засобу. Всі актуальні пропозиції на ринку автоаксесуарів відслідковуються нашими фахівцями і миттєво потрапляють на полиці магазину і на сторінки сайту компанії. При цьому ми є офіційними представниками провідних торгових марок в галузі і цінуємо свою репутацію. Тому, роблячи замовлення через наші сервіси, Ви можете бути абсолютно впевнені, що купуєте оригінальні вироби найкращих виробників. Наші ціни не змусять Вас робити болісний вибір між гарантованою якістю і товарами сумнівного походження з найближчого авторинку. Краще рішення, щоб перетворити Вашу машину, купити сучасні обважування в інтернет-магазині DDaudio.

Доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка