Обвіси на авто

Обвесы Тюнінг Mercedes
Товари

Види пластикових обважень для авто

Щоб виділити своє серійне транспортний засіб з сірої маси інших авто і зробити його оригінальним, модним і стильним з мінімальними вкладеннями, замовте обважування на авто. Транспортний засіб, укомплектований пластиковими накладками, стане яскравою плямою серед однотипних машин. Покращаться також і аеродинамічні властивості авто завдяки особливій конструкції обважень.

З чого виготовляють обважування

Матеріалом виготовлення обважень на авто не так давно був недорогий «ABC-пластик». Недоліком можна назвати його крихкість - при низьких температурах і різких кліматичних змінах, пластик тріскався і ставав тендітним.

Сьогодні ж на зміну такого пластикового авто обважування прийшов міцний, надійний, практичний і довговічний аксесуар, виконаний з інноваційного матеріалу. Йдеться про пластик, створеному на основі поліефірних смол.

Переваги пластикових обважень

Тюнінг обвіс із пластику на основі поліефірних смол має масу переваг, це:

 • доступна вартість;
 • стійкість до низьких температур;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • забезпечення захисту окремих елементів авто від механічного впливу, вологи, агресивного хімії;
 • легка вага (вони не створюють навантаження на авто);
 • є видом недорогого за вартістю тюнінгу.

Різновиди пластикових обважень

Пластикові тюнінг обважування різні за формою, дизайну, розмірами, конструкції, способу кріплення, місця монтажу та призначенням. В інтернет-магазині «DDaudio» представлені такі види пластикових обважень:

 • розширювачі, що кріпляться до арок передніх і задніх коліс. Такі декоративні обважування для авто надають транспортному засобу вид гоночного спортивного автомобіля. Одночасно, накладки захистять кузов від бруду і гравію, що відскакує від дорожнього полотна в процесі руху по мокрій дорозі або по бездоріжжю;
 • накладки для порогів - такі тюнінг обважування на авто оберігають пороги як від механічного впливу, так і від агресивного середовища. На металі чи не з'явиться корозія завдяки герметичності порогів. Їм не буде страшна волога і агресивна хімія;
 • накладки на склоочисники. При швидкій їзді, двірники максимально щільно прилягають до лобового скла завдяки аеродинамічній формі накладок, що покращує їх ефективність під час очищення скла;
 • накладки на дверні ручки. Роблять авто більш сучасним на вигляд, захищають механізм від попадання в нього бруду і пилу;
 • спойлери. Призначені для зміни осьового навантаження завдяки виникненню підйомної сили. Сприяють кращому охолодженню гальмівних дисків.

Що врахувати при виборі пластикових обважень

Якщо ви вирішили придбати тюнинг обваження, тоді вам варто звернути увагу на його ціну, дизайн, матеріал виготовлення (тип пластика), колір, тип, призначення. В наявності накладки модельні і універсальні. Перший варіант купують для машини конкретної марки і моделі тоді як замовити обважування універсальні можна для всіх машин.

Здійснюється продаж автомобільних аксесуарів як вітчизняного, так і західного виробництва - має значення ступінь популярності торгової марки. Роблячи вибір, враховуйте міцність матеріалу виготовлення, ступінь стійкості до низьких температур. Доставка замовлень здійснюється не тільки по Києву, але і по всій Україні.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Питання по товару

ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.