Автоаксесуари Carmos

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Carmos Тюнінг Volkswagen
Товари
Nissan Sunny N16 2001-2006 Хром пакет (комплект)
Артикул: 345350
4.5/5 Голосів: 10
ціна 534 ГРН
-
+
У комплект входять: Накладк...
У комплект входять: Накладки на фари, накладки на стопи, накладки на дверні стійки, накладки на ручки, накладки на дзеркала, накладки на поворотнічкі
Nissan Titan Хром пакет (комплект)
Артикул: 345353
4.42/5 Голосів: 12
ціна 534 ГРН
-
+
В комплект входить: Накладк...
В комплект входить: Накладки на стопи, накладки на протиивотуманки, хром на задню кришку
Накладки на бічне дзеркало авто Mercedes Sprinter W901
Артикул: car0093
4.18/5 Голосів: 17
ціна 695 ГРН
-
+
Накладки на бічне дзеркало...
Накладки на бічне дзеркало авто виконані з дуже міцного і якісного ABS-пластика. Зверху на автомобільні аксесуари нанесено хромоване покриття, якому не страшний ні ультрафіолет, ні огрядні реагенти, ні мийка під високим тиском. В комплекті - 2 накладки тільки для тюнінга Mercedes Sprinter W901 всіх років випуску. Виробництво - Carmos, туреччина
Audi A5 Накладки на дзеркала (сталь)
Артикул: car0001
4/5 Голосів: 9
ціна 775 ГРН
-
+
Накладки на дзеркала для Au...
Накладки на дзеркала для Audi (Ауді) A5 з хромованої сталі - гідна оправа для вашого залізного друга. У продажу є аксесуари компанії CARMOS і OMSA.
Audi A4 Накладки на дзеркала (сталь), 2004↗
Артикул: car0002
4.7/5 Голосів: 10
ціна 775 ГРН
-
+
Щоб надати своєму автомобіл...
Щоб надати своєму автомобілю Audi (Ауді) A4 своєрідного стилю, вам обов'язково знадобляться хромовані накладки на дзеркала, які ми пропонуємо купити за дуже привабливою ціною (в наявності є товар торгових марок Omsa і Carmos).

«Carmos» - це динамічно розвивається компанія, яка почала свою роботу в 1995 році і продовжує активно розвиватися на сьогоднішній день. Компанія займається виробництвом аксесуарів для різних марок автомобілів з безлічі різних матеріалів: алюмінію, нержавіючої сталі і карбону. «Carmos» є безперечним лідером у цієї галузі на ринку всій Туреччині, а експорт відбувається не тільки в країни Європи, але і клієнтам і партнерам з Азії, Південної та Північної Америки. Клієнти цінують різноманітність продукції: можливо знайти все для свого залізного. Використання сучасних методів виготовлення допомагає експериментувати з формами і матеріалами, тому фірма регулярно оновлює каталоги продукції.

Carmos – якість запорука успіху

Компанія «Carmos» відрізняється, насамперед, максимальною увагою до якості виробленої продукції, дотримуючи всі прийняті міжнародні стандарти. Партнери цінують у взаємному співробітництві, насамперед, за відповідальний підхід до своєї роботи, професіоналів своєї справи в штабі співробітників, широкий асортимент продукції, збільшення сфер впливу і швидке зростання. За рахунок постійних змін на ринку автомобільних аксесуарів, «Carmos» ніколи не стоїть на місці у своїх розробках, а постійно привносить нові дизайни і сміливі рішення. Це і виділяє компанію серед конкурентів на ринку.

Нове обладнання – висока якість

Заслуга «Carmos» також полягає в тому, що вона надає робочі місця 250 співробітників, а також вносить свій неоціненний внесок в економіку Туреччини та розвиток автомобільного бізнесу в рамках всієї країни. Турецькі автовласники з радістю використовують продукцію фірми «Carmos», тому що впевнені в надійності і довговічності аксесуарів. Компанія заслужено почала набувати свою популярність і закордоном: показники експорту покращилися, а це означає і зацікавленість іноземних дилерів. Вона зможе скласти гідну конкуренцію компаніям зі світовим ім'ям. Покупці з усього світу знайдуть серед товарів «Carmos» що-небудь за смаком: будь то нестаріюча класика або своєрідна сучасність.

«Carmos» - це вибір майбутнього.

Компанія активно слідкує новими тенденціями в автомобільному бізнесі, розробками, намагаючись забезпечити своїх клієнтів кращою продукцією. Партнери отримують надійне співробітництво, яке взаємно поліпшить якість товару, що випускається, поліпшить показники експорту, поліпшить показники попиту і фінансову складову. Компанія «Carmos» - це вибір тих, хто в автомобільних аксесуарах цінує насамперед практичність, міцність, стиль і якість. 

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Питання по товару

ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.