Автоаксесуари Carmos

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Цена
от до ГРН
Close
Carmos Mercedes
Carmos Nissan
Carmos Volkswagen
Товари
Артикул: dd19398
Гарантія НАЙКРАЩОЇ ЦІНИ в Україні
4.44/5 Голосів: 9
ціна 149 ГРН
-
+
Стояла на складі без упаков...
Стояла на складі без упаковки, можливі легка, малопомітна потертість. Підходить для Фолкьсваген Кадді вантажної версії (і переобладнаних)

«Carmos» - це динамічно розвивається компанія, яка почала свою роботу в 1995 році і продовжує активно розвиватися на сьогоднішній день. Компанія займається виробництвом аксесуарів для різних марок автомобілів з безлічі різних матеріалів: алюмінію, нержавіючої сталі і карбону. «Carmos» є безперечним лідером у цієї галузі на ринку всій Туреччині, а експорт відбувається не тільки в країни Європи, але і клієнтам і партнерам з Азії, Південної та Північної Америки. Клієнти цінують різноманітність продукції: можливо знайти все для свого залізного. Використання сучасних методів виготовлення допомагає експериментувати з формами і матеріалами, тому фірма регулярно оновлює каталоги продукції.

Carmos – якість запорука успіху

Компанія «Carmos» відрізняється, насамперед, максимальною увагою до якості виробленої продукції, дотримуючи всі прийняті міжнародні стандарти. Партнери цінують у взаємному співробітництві, насамперед, за відповідальний підхід до своєї роботи, професіоналів своєї справи в штабі співробітників, широкий асортимент продукції, збільшення сфер впливу і швидке зростання. За рахунок постійних змін на ринку автомобільних аксесуарів, «Carmos» ніколи не стоїть на місці у своїх розробках, а постійно привносить нові дизайни і сміливі рішення. Це і виділяє компанію серед конкурентів на ринку.

Нове обладнання – висока якість

Заслуга «Carmos» також полягає в тому, що вона надає робочі місця 250 співробітників, а також вносить свій неоціненний внесок в економіку Туреччини та розвиток автомобільного бізнесу в рамках всієї країни. Турецькі автовласники з радістю використовують продукцію фірми «Carmos», тому що впевнені в надійності і довговічності аксесуарів. Компанія заслужено почала набувати свою популярність і закордоном: показники експорту покращилися, а це означає і зацікавленість іноземних дилерів. Вона зможе скласти гідну конкуренцію компаніям зі світовим ім'ям. Покупці з усього світу знайдуть серед товарів «Carmos» що-небудь за смаком: будь то нестаріюча класика або своєрідна сучасність.

«Carmos» - це вибір майбутнього.

Компанія активно слідкує новими тенденціями в автомобільному бізнесі, розробками, намагаючись забезпечити своїх клієнтів кращою продукцією. Партнери отримують надійне співробітництво, яке взаємно поліпшить якість товару, що випускається, поліпшить показники експорту, поліпшить показники попиту і фінансову складову. Компанія «Carmos» - це вибір тих, хто в автомобільних аксесуарах цінує насамперед практичність, міцність, стиль і якість. 

Доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка