Автоаксесуари DDU

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Фільтр
Підбір по параметрах
Цена
от до ГРН
Close
Товари
T5 Transporter Накладки на пороги Laser (2 шт, нерж)
Артикул: laz-023
4.5/5 Голосів: 10
ціна 200 ГРН
-
+
Сталева накладка встановлює...
Сталева накладка встановлюється на ту частину порогів Фольцваген Т5, яка схильна до зносу найбільше. Має дуже ретельну дзеркальної поліровки. На лицьову поверхню нанесена гравірування «Transporter». Кріпиться на клейку стрічку.
Mercedes Vito W638 Накладки на пороги (сталь, 2 шт) Laser
Артикул: laz-009
4.42/5 Голосів: 12
ціна 250 ГРН
-
+
Виконані з полірованої стал...
Виконані з полірованої сталі накладки на пороги для Mercedes Vito W638 прикрасять інтер'єр і захистять штатні пороги авто від пошкоджень. В комплекті – 2 аксесуара з логотипом «Vito».

У процесі експлуатації транспортних засобів їх власники стикаються з необхідністю заміни тих чи інших елементів, які вийшли з ладу з причини зносу, пошкодження або впливу інших факторів. У зв'язку з цим у них виникає потреба в придбанні аналогів високої якості, які б не тільки відрізнялися привабливістю зовнішнього вигляду, але і функціональністю.

Про компанію

Багато автовласників знають про компанії DDU (Digital Designs Ukraine), яка займається виробництвом різних деталей екстер'єру транспортних засобів на власних виробничих потужностях. Компанія має в своєму розпорядженні сучасним обладнанням, а у виробничому процесі задіяні працівники високої кваліфікації. На підприємстві здійснюють суворий контроль над якістю продукції.

Компанія DDU була заснована в 2004 році в Чернівцях (Україна). Протягом 3-х років після заснування вона займалася роздрібною торгівлею запчастинами та аксесуарами для транспортних засобів.

Поступово були налагоджені зв'язки з турецькими компаніями з постачання автозапчастин, а трохи пізніше – з американськими виробниками. Поставка продукції здійснюється в багато країн світу.

З 2010 року компанія DDU випускає якісну продукцію, серед якої можна виділити накладки на пороги, що забезпечують захист від пошкоджень, а також рейлінги, бампери і т. д.

наприклад, виробництво автомобільних рейлінгів здійснюється з використанням сучасних технологій, що сприяє зростанню попиту на цю продукцію з боку споживачів. Ці елементи екстер'єру дозволяють перевозити різні речі на даху автомобіля. Важливо відзначити, що на потужностях компанії випускається понад 100 різновидів цих виробів.

На потужностях компанії також налагоджено виробництво козирків лобового скла, додають автомобілям більш привабливий зовнішній вигляд, не кажучи вже про їх функціональності. Практично для будь-якої моделі сучасних автомобілів можна придбати козирок.

Великою популярністю у багатьох автовласників користуються накладки на решітку радіатора, призначені для низьких температур. Досить ефективні накладки на бампер, виготовлені з пластику. Вони захищають даний елемент кузова автомобіля від потрапляння щебеню, гравію і т. п. в процесі руху. Крім того, ця компанія виготовляє накладки для інших елементів кузова.

Перспективи

Компанія DDU розвивається досить динамічно, поступово збільшуючи прибутковість своєї діяльності. Одночасно вона зміцнює свої конкурентні позиції, поліпшуючи якість продукції, і збільшуючи число клієнтів. У керівництва компанії є великі плани по просуванню продукції на ринок, а також розширення ринків збуту.

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Питання по товару

ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.