Автоаксесуари Erkul

Фільтр
не встановлено
Фільтрувати по
Товари

Компанія «Erkul Auto» має велику історію, яка налічує 13 років роботи, а саме з 2006 року, на ринку виробників автомобільних аксесуарів і захистів для автомобілів.

Особливості компанії-виробника автомобільних запчастин та деталей — «Erkul Auto»

Стамбульська компанія «Erkul Auto» використовує в процесі виробництва, багажників і рейлингов, підніжок, кенгурятников та інших аксесуарів/запчастин, призначених для легкових автомобілів, фургонів, позашляховиків, джипів і пікапів, виключно якісні компоненти і матеріали.

Виробничі цехи компанії «Erkul Auto» відповідають сучасним віянням, завдяки чому компанія відмінно справляється з випуском будь-якої кількості продукції. Справа в тому, що фабрика обладнана виключно інноваційним за сьогоднішніми мірками технічним обладнанням.

Напрямки діяльності компанії «Erkul Auto» — стамбульського виробника деталей і комплектуючих для легкових і вантажних автомобілів

Компанія «Erkul Auto» спеціалізується на випуску аксесуарів для таких марок автомобілів як Сітроен, Fiat, Ford, Грет Вел, Хонда,  Хюндай, Кіа, ЛАДА, Ланд Ровер, Ліфан, Мазда, Мерседес Бенз, Міцубісі, Ніссан, Опель, Пежо, Порше, Ренаулт, Ссанг Йонг, Сузукі, Тойота, Фольксваген та інших легкових транспортних засобів.

В першу чергу компанія «Erkul Auto» спеціалізується на випуску фаркопів, багажників, рейлингов, захисних елементів, порогів. Вся продукція, що випускається під маркою продукція має високу якість і не раз отримувала позитивну оцінку з боку автомобільних експертів світового рівня.

Сфери впливу компанії «Erkul Auto» та напрямки, за якими реалізується продукція, що випускається

Компанія «Erkul Auto» входить в категорію авторитетних виробників комплектуючих і захисних елементів, а також деталей іншого формату для транспортних засобів вантажного і легкового формату. Саме тому випускається компанією «Erkul Auto» продукція реалізується на території більшості країн Європи, Далекого і Ближнього Зарубіжжя, Азіатського материка, включаючи, Китаю, Японії, Південної Кореї, а також продається в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Австралії та інших регіонах світу. Також на відміну від інших виробників, компанія «Erkul Auto» встановлює досить низькі ціни на випущені зі свого боку запчастини/комплектуючі для вантажних і легкових авто, що робить їх одними з найбільш доступними в плані первісної вартості.

Компанія Erkul - виробник бічних підніжок

Компанія Erkul - підніжки Фуллмонд

Компанія Erkul - Maydos V2

Компанія Erkul - виробник підніжок і силових обважень

Компанія Erkul - поджножки на автомобілі

Підніжки RedLine V1

Безкоштовна доставка

Оптом і роздріб

Власний склад

Вхід на сайт
Замовлення зворотного дзвінка
Питання по товару

ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.